Obserwatorzy

Translate

piątek, 15 czerwca 2012

przemyślenia ...

hej ;) czy wy też macie tak , że w niektórych miejscach czujecie się zbędni mimo wielu starań ? od jakiegoś czasu tak właśnie się czuję . nie powiem o jakie miejsce chodzi . nie wiem czym jest to spowodowane ... przecież nie ma jej tam od dłuższego czasu . widuję się z nią raz na jakiś czas , ale zawsze nie czułam się tam tak samotnie . zawsze jakoś zapełniło się tę dziurę . ostatnio widziałyśmy się przed jakoś w połowie maja a gdy się rozstawałyśmy było mi niewiarygodnie smutno . po prostu płakałam z tego powodu . tą dziurę zawsze zapełniali ludzie , na których mogłam polegać . teraz jednak porobiły się jakieś idiotyczne grupki po dwie osoby . czuję się jak piąte koło u wozu . chcę robić to co kocham otoczona ludźmi których kocham i mogę powiedzieć wszystko mając pewność , że nic nikomu nie powiedzą ... może sądzicie , że się nad sobą użalam , ale po prostu taka jest prawda . chcę znaleźć miejsce dla siebie .

koniec tych przemyśleń . dziś miałam 5 lekcji . część ocen na koniec roku już znam . myślałam , że będzie gorzej . gdy wróciłam do domu czytałam dalej "Naznaczoną" . czytając ją drugi raz wiem wiele więcej . gdy czytałam ją pierwszy raz nie przywiązywałam tak dużej uwagi do takich szczegółów .teraz siedzę w końcu ze spokojem przed komputerem . jeszcze nie wiem co będę dziś robić . może pójdę z kimś na spacer ... zobaczę . to na tyle . trzymajcie się ;***********

zdjęcia na religii xD hahaha. pozdrowienia od Ia ♥

3 komentarze:

  1. jaaa. :D jak wy macie spoko na religii. my nic kompletnie nie robimy. :D hah . no też tak mam. ale chyba musimy znaleźć własne miejsce w tym szerokim świecie. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. wy na religii coś piszecie? u nas jak Księciu dyktuje notatkę do tematu to robi to przez miesiąc, szybciej mu nie wychodzi ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. jaka pilna uczennnica :D ladne masz wlosy :>

    OdpowiedzUsuń