Obserwatorzy

Translate

niedziela, 15 lipca 2012

trąba powietrzna ! ;o

cześć ;) chciałam dziś pisać dopiero pod wieczór , ale od samego rana oglądam wiadomości , a w nich ciągle o tornadach , które przeszły przez województwa: pomorskie , kujawsko-pomorskie oraz wielkopolskie ! w wielkopolsce tornada przeszły przez powiaty pilskie i czarnkowsko-trzcianeckie ! to bardzo blisko mojego powiatu . a raczej powiat obornicki jest sąsiadującym z czarnkowsko-trzcianeckim ! sama nazwa ulicy na której mieszkam na to wskazuje ... dlatego bardzo się przejęłam . pomyślałam o tych wszystkich ludziach , co oni musieli przeżywać . jestem bardzo wrażliwą osobą , która nie przechodzi obok ludzkiego nieszczęścia obojętnie . gdy usłyszałam jaką kwotę dostaną poszkodowani myślałam , że wybuchnę ze śmiechu . TYLKO DO 6 TYS. ZŁOTYCH ! dla mnie to jakiś chory żart . rodziny ofiar z katastrofy smoleńskiej dostały po 40 tys. złotych ! a powodzianie oraz ofiary tornad dostają takie marne kwoty ... nienormalne ! chcę pomóc tym ludziom w każdy możliwy sposób . kto też chciałby pomóc niech podrzuca pomysły ! razem możemy zdziałać wiele !

za chwilę idę na spacer z Wetą . pogoda mnie po prostu przeraża . ok. 12 padał ulewny deszcz , przed chwilą wyszło słońce , a teraz znów gromadzą się chmury ... i bądź tu człowieku mądry ... w przygotowaniu mam post z zdjęciami z Kołobrzegu . może to trochę potrwać , ponieważ ciężko mi się zgrywa zdjęcia z płyty na komputer (w którym jest coraz mniej miejsca , przez moje foldery z zdjęciami xD) . może podczas dzisiejszego spaceru uda mi się nagrać jakiś videoblog . to na tyle . trzymajcie się ;****


jakieś wyszukane . komunia Martynki ♥ z siostrą ;*

2 komentarze:

  1. niestety muszę stwierdzić że nie dość że twój blog jest oklepany to jesteś naprawdę wstrętna i fałszywa , a urodą to ty nie grzeszysz na pewno .

    OdpowiedzUsuń
  2. jakoś nie obchodzi mnie zdanie jakiegoś anonima . gówno tak na prawdę o mnie wiesz , a jeśli mnie znasz to niestety znaczy , że jesteś fałszywa/y a nie ja :)

    OdpowiedzUsuń