Obserwatorzy

Translate

piątek, 27 maja 2011

You are very important to me .

siemka;* przepraszam się ostatnio się tak rzadko piszę , ale jest cudna pogoda i zazwyczaj siedzę na dworze zamiast przy komputerze ;) dziś jak wiecie odbyły się warsztaty fotograficzne z których jestem strasznie zadowolona ! Siedziałyśmy godzinę przed OOK , następnie godzinę na warsztatach a potem poszłyśmy same sobie porobić foty ;) uwielbiam dni spędzone z osobami które kocham i z którymi mogę być całkowicie szczera ;* dziękuję wam ! ♥ w tym momencie słucham muzyki , piszę z Matim i Mileną oraz sprawdzam Facebooka ;)

Nie wiem czy wiecie , ale moje życie ostatnio staje się coraz bardziej ciekawe xD z dnia na dzień jest coraz lepiej . Staram się zapomnieć o tym co było kiedyś . Nie chciałabym wrócić do niektórych chwil w moim życiu . Po prostu , chcę o nich zapomnieć . Zaczynam zupełnie nowe życie , które jest inne od starego .

Jutro jadę do Rożnowa na ognisko (o ile będzie ładna pogoda o czym marzę) . W końcu zobaczę się z Wanesą , za którą baaaaaaaardzo tęsknię♥ odliczam godziny do naszego spotkania ;) teraz pewnie obejrzę jakiś film , lub coś z wy się bawcie znakoooooooooomicie ;* Kocham ♥ do jutra<3


 moooja kochana Ruda<3 BLOG

 mój Rudzielec ;*
 with Berta♥ BLOG                                                                                                                                     
 a jak wam minął tydzień ? jakie plany na weekend ? ;*

1 komentarz:

  1. Piękne zdjęcia ;). Cieszę się,że jesteś szczęśliwa :). Oby tak dalej. Zapraszam do mnie.

    OdpowiedzUsuń