Obserwatorzy

Translate

niedziela, 15 lipca 2012

trąba powietrzna ! ;o

cześć ;) chciałam dziś pisać dopiero pod wieczór , ale od samego rana oglądam wiadomości , a w nich ciągle o tornadach , które przeszły przez województwa: pomorskie , kujawsko-pomorskie oraz wielkopolskie ! w wielkopolsce tornada przeszły przez powiaty pilskie i czarnkowsko-trzcianeckie ! to bardzo blisko mojego powiatu . a raczej powiat obornicki jest sąsiadującym z czarnkowsko-trzcianeckim ! sama nazwa ulicy na której mieszkam na to wskazuje ... dlatego bardzo się przejęłam . pomyślałam o tych wszystkich ludziach , co oni musieli przeżywać . jestem bardzo wrażliwą osobą , która nie przechodzi obok ludzkiego nieszczęścia obojętnie . gdy usłyszałam jaką kwotę dostaną poszkodowani myślałam , że wybuchnę ze śmiechu . TYLKO DO 6 TYS. ZŁOTYCH ! dla mnie to jakiś chory żart . rodziny ofiar z katastrofy smoleńskiej dostały po 40 tys. złotych ! a powodzianie oraz ofiary tornad dostają takie marne kwoty ... nienormalne ! chcę pomóc tym ludziom w każdy możliwy sposób . kto też chciałby pomóc niech podrzuca pomysły ! razem możemy zdziałać wiele !

za chwilę idę na spacer z Wetą . pogoda mnie po prostu przeraża . ok. 12 padał ulewny deszcz , przed chwilą wyszło słońce , a teraz znów gromadzą się chmury ... i bądź tu człowieku mądry ... w przygotowaniu mam post z zdjęciami z Kołobrzegu . może to trochę potrwać , ponieważ ciężko mi się zgrywa zdjęcia z płyty na komputer (w którym jest coraz mniej miejsca , przez moje foldery z zdjęciami xD) . może podczas dzisiejszego spaceru uda mi się nagrać jakiś videoblog . to na tyle . trzymajcie się ;****


jakieś wyszukane . komunia Martynki ♥ z siostrą ;*

sobota, 14 lipca 2012

i znów burza -.-

cześć :) dziś cały dzień spędziłam w domu . chwilę była u mnie Weta . w nocy skończyłam czytać książkę i przez weekend będę się nudzić -.- przed chwilą znów była burza . ta pogoda mnie odstrasza . siedzę w domu zamulając . od kilku dni cały czas słucham płyty Christiny Perri "lovestrong." . uwielbiam ją ! jej głos jest niezwykły :D a co do śpiewu . dowiedziałam się , że Liber (który pochodzi z mojego miasta) będzie brał udział w Bitwie Na Głosy ! już dziś przekazałam tą wiadomość mojemu bratu oraz Agacie a Weta powiedziała Pameli ♥ sama bym chętnie spróbowała , ale biorąc pod uwagę to , że w moim mieście jest wiele talentów wgl nie startuję ;) na jutro planów nie mam . mam nadzieję , że nie przesiedzę znów sama całego dnia . to na tyle . w następnym poście napiszę o filmach , które oglądałam . trzymajcie się ;****

PS: jednak nie robię przerwy . nie umiem nie pisać tutaj ;p
PS2: dziś znalazłam zdjęcia z mojego pobytu w Kołobrzegu w wrześniu 2008 ! ;o
PS3: nadal nie mogę się zabrać do pokazania wam zdjęć od Darii z Łeby :)


dostałam je kilka lat temu ! gdy mam zły humor zawsze je zakładam ♥ dziwne co nie ? 

przed burzą ...

i po burzy ...


+ nuta na dziś . Christina Perri "Distance"

piątek, 13 lipca 2012

zwariowany piątek 13 .

hej . więc mamy piątek 13 . jak dla mnie ten dzień był dość dziwny . na początku mega zamulający a później zwariowany , zakręcony i wszystko działo się tak szybko ! nie wiem czy to się opłaci . może przez to wcale nie zapomnę o tamtym . może będzie tak jak dawniej ? wiem jedno . trzeba próbować . tak jak powiedziała Ania i Sara - są wakacje , więc nie myślmy rozważnie ! zobaczymy co z tego wyjdzie . tak czy inaczej warto próbować . byłam dziś na skarpie . pogoda w żadnym razie nie dopisuje ... jutro chyba skończę czytać książkę , która pochłonęła mnie tak bardzo , że nie mogę przestać czytać . nie mam dziś weny . może jutro się odezwę , lub zacznie się moja wakacyjna przerwa od blogowania . to na tyle . trzymajcie się ;*****

dzisiejsze zdjęcia .





outfit.
bluzka- no name
sweterek- targ
spodnie- zara
buty- reebok

czwartek, 12 lipca 2012

przerwa ?

hej . dziś od rana byłam z Wetą na targu i na obchodzie po SH . gdy wróciłam do domu zaczęła się krótka burza , więc zaczęłam czytać książkę , która jest mega interesująca . jej tytuł to "Drugie Życie Bree Tanner" . szczerze polecam książkę WSZYSTKIM fanom Sagi Zmierzch . później przyszła Weta i poszłyśmy na skarpę . przed chwilą wróciłam . czy ja będę już zawsze wszystkich odpychać z jednego wydarzenia ? przecież to było już ponad dwa lata temu a ja nie umiem zapomnieć . to jest trudne . a co do tytułu posta... zastanawiam się nad zrobieniem przerwy w blogowaniu . gdy są wakacje mam mniej czasu na to wszystko , ale z drugiej strony nie umiałabym nie pisać mając możliwość . muszę się zastanowić nad tym i nad wieloma innymi sprawami . życie nastolatki jest do dupy xD to na tyle . trzymajcie się ;*****