Obserwatorzy

Translate

piątek, 13 kwietnia 2012

w domu

cześć ;) nie ma to jak natłok kartkówek i sprawdzianów ... nie miałam kiedy napisać . w dodatku do środy była ładna pogoda więc nie siedziałam w domu . we wtorek byłam u Mariki i było grubo ;D w środę po lekcjach razem z Mariką jeździłyśmy rowerami po okolicy . w czwartek od razu po lekcjach poszłam do cioci i wróciłam wieczorem do domu . dziś nie szłam do szkoły ponieważ czułam się fatalnie ... mam nadzieję że do jutra mi przejdzie xD jutro urodziny siostry ^^ trzynaście lat... O.o jakie to coś jest już stare xD hahahaha ;) jakoś nie mam weny do pisania . to chyba przez to że się źle czuję . odezwę się później . trzymajcie się ;***

I want those days back...


poniedziałek, 9 kwietnia 2012

wczoraj

cześć ;) wpadłam tutaj na chwilę przedstawić wam mój wczorajszy outfit . mimo że słońce świeciło , był mroźny wiatr . zaczniemy od butów , które dostałam na wielkanoc . te trampki są bardzo wygodne . spodnie znacie z poprzedniego outfitu . jestem z nich zadowolona . miałam obawy że podczas prania stracą swój kolor , ale się myliłam ;) mimo że bluzki za bardzo nie widać , muszę wam powiedzieć że jest ona moją ulubioną ! ♥ kupiona w H&M . na obrazku jest zespół The Beatles ♥ do tego sweterek w czarno szare paski i skórzana kurtka ;) mam nadzieję że się wam podoba . trzymajcie się ;*******

kurtka- targ
sweterek- targ
bluzka- H&M
spodnie- miejscowy sklep
trampki- miejscowy sklep


 no i jeszcze zdjęcie bluzki w całości ;)

niedziela, 8 kwietnia 2012

rodzinne święta .

cześć ;D mimo , że mam internet to nie mam za wiele czasu by siedzieć przed komputerem . wczoraj byłam na święconce , później poszłam do kuzyna . siedzieliśmy , oglądaliśmy różne filmiki na yt , graliśmy w Tekkena ♥ wróciłam do domu i od razu jechałam do kuzynki ponieważ jej syn kończy 4 lata . czas strasznie szybko leci . do domu wróciłam późno . dziś z rana zjedliśmy rodzinne śniadanko . siedziałam trochę w domu i poszłam na spacer z Mariką . było ciepło , jednak wiatr wszystko psuł . wróciłam do domu zmarznięta . przyszła do nas siostra taty z rodzinką . siedzieliśmy , graliśmy w kalambury i śpiewaliśmy karaoke na PS xD uśmiałam się do łez ♥ teraz siedzę z siostrą i czytamy różne ciekawostki w internecie . za chwilę idę oglądać film pt.: "Bokser" . ja uciekam . trzymajcie się ;**********

hahahaha ♥ ta książeczka :D pewnej niedzieli , po gorzkich żalach xD 

piątek, 6 kwietnia 2012

filmy .

cześć ;d wczoraj już nie miałam czasu się odezwać . popołudniu byłam na spacerze z Nikki , które zapewne przeczyta tego posta , więc pozdrawiam Cię ty nienormalna istoto ludzka która drze się na cały las ♥ gdy wróciłam do domu usiadłam na chwilkę i zadzwoniła do mnie mama że mam przyjść do Intermarche . zrobiłyśmy z mamą zakupy i wróciłam do domu z wielką ochotą na sen ;) dziś gdy się obudziłam poszłam do pokoju mamy która oglądała właśnie Przed Świtem . wypożyczyłyśmy sobie z VOD właśnie ten film i dziś nic innego nie leci ;D już nie mogę się doczekać drugiej części . ok. 14 wyszłam na spacer z Megi i poszłam po Magdę . chodziłyśmy sobie po mieście i jakieś pół godziny temu wróciłam do domu . za chwilę mama będzie mi farbować włosy , bo już nie mogę patrzeć na te moje odrosty -.- co do tytułu posta . chciałam wam nieco powiedzieć o filmach jakie ostatnio oglądałam . było ich trochę , ale przez ten miesiąc już zapomniałam . najważniejszy o którym chcę powiedzieć to Igrzyska Śmierci . a oto opis filmu:
Katniss pochodzi z Dwunastego Dystryktu, jednego z najbiedniejszych regionów w państwie Panem. Kiedy jej młodsza siostra zostaje wylosowana do udziału w Głodowych Igrzyskach, corocznym turnieju organizowanym przez bezwzględne władze, Katniss zgłasza się by zająć jej miejsce. Musi opuścić nie tylko rodzinę, której jest żywicielką, ale i Gale’a, który zdaje się być kimś więcej niż przyjacielem. Aby ich jeszcze zobaczyć, musi zwyciężyć w transmitowanych przez telewizję Igrzyskach. Przeżyć może tylko jeden uczestnik. Pochodzący z biednego dystryktu i nie szkoleni w walce Katniss i chłopak Peeta, w oczach widzów skazani są na porażkę. Igrzyska są jednak nieprzewidywalne. Między młodymi rodzi się uczucie, a odważna szesnastolatka rozpala w ludziach nadzieję na zmiany. Staje się symbolem buntu i walki z niesprawiedliwością. Jednak jeśli kiedykolwiek ma zobaczyć jeszcze rodzinny Dystrykt 12, musi dokonać rzeczy niemożliwych
jak dla mnie film jest bardzo dobry . zachęcam was do obejrzenia , ale dla zachęty dodam jeszcze zwiastun ;)





oglądałam też Madagaskar 2 który jest ZAJEBISTY jak na bajkę ♥ Madagaskar oraz Shrek są moimi ulubionymi bajkami xD mogłabym je oglądać non stop , a teksty znam na pamięć ;) dla zachęty dodamy zwiastun Madagaskaru który pewnie każdy z was już widział .




kolejny film nosi tytuł Plan B w którym gra Jennifer Lopez . opis filmu dla zachęty oraz zwiastun .
Samotna kobieta (Jennifer Lopez) decyduje się za sztuczne zapłodnienie. Dochodzi ona do wniosku, że jej "biologiczny zegar" tyka. W dniu kiedy okazuje się, że jest w ciąży spotyka faceta swoich marzeń (Alex O'Loughlin).


Kolejny film to Och Życie! oczywiście opis oraz zwiastun ;)
Dwoje singli (w tych rolach Katherine Heigl i Josh Duhamel), dowiaduje się że ich wspólni przyjaciele zginęli w wypadku samochodowym. Na dodatek w testamencie wyznaczyli ich jako opiekunów swojej córki.

każdy z tych filmów jest godzien obejrzenia . tych filmów było jeszcze kilka , ale nie pamiętam tytułów ;D to na tyle . dodaję zdjęcie z Nikki i uciekam . trzymajcie się ;***