jakieś z bloga .
Obserwatorzy
Translate
sobota, 8 września 2012
niezapomniane przeżycie .
cześć ;) przepraszam , że nie pisałam już kilka dni , ale staram się oszczędzać resztkę transferu do poniedziałku . no więc w środę miałam 6 lekcji . zleciały dość szybko . ręka mi odpada od pisania . po lekcjach wróciłam do domu , a potem pojechałam z mamą po książki . w czwartek też 6 lekcji . po lekcjach poszłam się przejść z Martą , Miłoszem i Pauliną . wróciłam do domu , zrobiłam lekcje i poszłam na próbę . było dobrze . dokończyłyśmy układ , który robimy od stycznia ;o wczoraj również 6 lekcji . po lekcjach poszłam do kwiaciarni . czytałam książkę i spotkałam się z Martą , Miłoszem , Natalią , Pauliną i Patrykiem i doszliśmy na ognisko bez ogniska :D pogoda oczywiście nie pozwoliła na ognisko , ponieważ co chwilę kropiło . było strasznie zimno . wróciłam dość późno . dziś dziwnie się czuję . ale no cóż :) było zajebiście i gdybym mogła to powtórzyć na pewno bym się na to pisała xD to na tyle . napiszę w poniedziałek . trzymajcie się ;******
wtorek, 4 września 2012
jak ja to przetrwałam ?
hej :D przepraszam , że wczoraj nie napisałam , ale nie miałam czasu . rozpoczęcie roku szkolnego wspaniałe . rzucałam się wszystkim w ramiona i czułam się jakbym była najarana xD hahahahaha . jednak mój plan lekcji sprowadził mnie na ziemię . po rozpoczęciu razem z Martą , Kusią i Miłoszem poszliśmy na chwilę na rynek . Miłosz po chwili gdzieś się ulotnił , a my poszłyśmy do Marty . od Marty do mnie a później spotkałyśmy się z Anitą . chodziłyśmy po mieście a później poszłyśmy do Anity . od Anity na ook . tam zostałyśmy na próbie . wróciłam do domu , podpisałam wszystkie zeszyty i spakowałam się . czułam , że odpływam . na rozpoczęciu miałam świetny outfit , jednak nie zdążyłam zrobić zdjęcia . dziś pierwszy dzień w szkole i szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak to przetrwałam .. lekcje się okropnie dłużyły , jednak było trochę luzu (nie licząc pisania w kółko tego samego czyli regulaminu) . po lekcjach poszłam do cioci . wróciłam do domu dopiero o 19 . spakowałam się i musiałam napisać , ponieważ aż mnie nosiło :D 14 września jest występ LANY DEL REY ! jaram się . tak bardzo chcę jechać . jednak to jest w Warszawie . rozważam , ze znajomymi wyjazd pociągiem , jednak wątpię , żeby to wypaliło . jutro dwa pierwsze wf ... umieram . to na tyle . trzymajcie się ;*********
kilka zdjęć z dzisiejszego dnia :D
LANA ♥
niedziela, 2 września 2012
dlaczego tak krótko ?
hej ;) wczoraj wróciłam do domu bardzo późno . marzyłam tylko o swoim łóżku i śnie . obudziłam się po 11 . ogarnęłam się i przyszła ciocia z córką . zrobiliśmy sobie grilla . później dla rozrywki pograliśmy w babingtona . biorąc pod uwagę ostatnie dni było dziś dość ciepło , ale teraz słońce już zaszło i zapowiada się na deszcz . nie wierzę , powoli dobiega koniec wakacji . wszystko się po prostu ulotniło . mimo to były to chyba najlepsze wakacje w całym moim życiu . oczywiście były jakieś drobne załamania itp. ale dałam radę xD jutro już rozpoczęcie . nie mogę się doczekać widoku niektórych osób . mimo to i tak nie chcę wracać do szkoły . dlaczego to trwa tylko dwa miesiące a nie wieczność ? trzeba przeżyć kolejne 10 miesięcy . to na tyle . odezwę się jutro po rozpoczęciu . trzymajcie się ;********
wakacyjnie ♥
Łeba . czekamy do następnych wakacji :)
sobota, 1 września 2012
mała Zuzia ♥
hej ;) wczorajsze ognisko udane . zdjęcia będę mieć dopiero za jakiś czas ponieważ robiłam zdjęcia aparatem pani Eli i dostanę je dopiero jak dam jej płytę lub coś . wczoraj o godzinie 13:30 moja kuzynka Kasia urodziła córkę ! małą Zuzię . jest cudowna ! waży 3.950 a mierzy 59cm . maleńka ma ciemne włosy , czego nie przywidzieliśmy , ale nie zdziwiliśmy się . moje dwie kuzynki gdy się urodziły miały ciemne włosy , jednak z czasem się rozjaśniały a dziś są blondynkami :) przez te właśnie włosy nie wiedziałyśmy do kogo jest podobna . ale gdy zaczęła robić różne miny przypomniała nam jej starszego brata , tylko Filip miał jasne włosy . jak ten czas leci . dopiero co dowiedziałam się , że Kasia jest w ciąży a dziś nie mogłam się napatrzeć na jej córkę . za chwilę lecę z mamą do cioci . to na tyle . trzymajcie się ! ;*******
Subskrybuj:
Posty (Atom)






