Obserwatorzy

Translate

wtorek, 13 września 2011

w domu .

witajcie . dzisiejszy dzień spędzam w domu . gdy się rano obudziłam nie miałam na nic sił ... ogarnęłam się dopiero o 10 ... przeczytałam 4 rozdziały "Zmierzchu" , który czytam już po raz drugi . chciałam zacząć "Przed Świtem" , ale niestety jeszcze nikt nie oddał do biblioteki ;/ mam jeszcze do przeczytania "Kamizelkę" ... ostatnio mi się odmienia i czytam książki xD muszę odpisać dzisiejsze lekcje . jutro idę już normalnie do szkoły . dziś miałam mieć przesłuchanie na zespół muzyczny w szkole , ale mój stan mi na to nie pozwolił :( mam nadzieję że uda mi się to nadrobić . teraz czekam na braciszka aż wróci z praktyk ♥ mam nadzieję że mi coś przywiezie xD kocham jego dania ;] dziś robił pizzę i sernik ;D mniam ! muszę się przygotować na jutrzejszy dzień . ostatnio mam ochotę na jakoś większą sesyjkę , ale to wszystko zależy od tego kiedy będę miała czas ... gdy coś takiego się zdarzy obiecuję Was poinformować ♥ teraz uciekam . a jak u Was w szkole ? ;>

+ outfit z rozpoczęcia roku szkolnego ;)









































bolerko : orsay
bluzka : cropp
spodnie : oasis
torebka : second hand
buty : miejscowy sklep

poniedziałek, 12 września 2011

katar ...

witam . przepraszam że wczoraj się nie odezwałam , ale jakoś nie miałam weny . na początek chcę odpowiedzieć na pytanie które padło pod ostatnim postem . tamte zdjęcia były robione lustrzanką Canon 450D . zdjęcia bardzo mi się podobają ;) a za wykonanie dziękuję Marice ;* wczorajszy dzień strasznie upalny . na dożynkach za długo nie siedziałam bo nie było tam nawet gdzie się schować , a grzało cholernie ;/ resztę dnia spędziłam z Mariką . dziś gdy o 6.00 zadzwonił budzik nie mogłam ruszyć tyłka z łóżka , a tym bardziej że wczoraj na wieczór zaczęło mnie gardło strasznie boleć i dostałam kataru . dziś jest jeszcze gorzej :( w tym momencie powinnam być na próbie , ale stwierdziłam że lepiej dla mnie będzie zostać w domu . dzisiejszy dzień w szkole zleciał bardzo szybko ;) po lekcjach zostaliśmy przed szkołą . to co się tam działo jest nie do opisania xD ja teraz uciekam . pa;***

PS: zdjęcia robione dokładnie rok temu , na poprawinach u mojej cioci ♥ zdjęcia są również w moim pierwszym poście ;)















niedziela, 11 września 2011

nocka

dobry wieczór ♥ tak jak obiecałam właśnie do Was piszę . jakieś dwie godziny temu wróciłyśmy z Uści . już się umyłyśmy , zrobiłyśmy maseczki i ogarniamy zdjęcia z dziś . Marika robi właśnie pasemka mojej siostrze xD niebieskie xD na dziś planujemy z M. obejrzeć Bal i Zakończenie Roku Szkolnego , a potem Salę Samobójców ♥ dodam kilka zdjęć i uciekam , bo noc jest krótka ;D a jutro o 11 muszę wyjść z domu . jedziemy na dożynki do Niemieczkowa . zapowiada się niezła zabawa , z ludźmi których kocham ♥ a teraz dobranoc ;*


















sobota, 10 września 2011

10 dni !

witam Was po mojej kolejnej przerwie spowodowanej brakiem transferu xD ale już jestem ! ;* jakie to cudowne uczucie pisać tutaj wiedząc że kilka osób to czyta ♥ a teraz szybka relacja ze szkoły . szkoła jest ZAJEBISTA ! nie licząc lekcji i nauczycieli xD czuję się tam bosko . bałam się tylko w czwartek i piątek ;) teraz jest lajcik ;) już miałam pierwszy test , odpytywanie itp... ale daję radę ;) dzięki szkole odnawiam stare znajomości z czego jestem strasznie szczęśliwa ♥ ostatnio dopisuje mi humor ;) dzień leci za dniem a ja nadal nie ogarniam tego wszystkiego . dziś śpi u mnie Marika ♥ za chwilę jadę do niej i razem z moimi rodzicami ją zabieramy ;) gdy u niej będę pójdziemy po Miłosza i porobimy kilka zdjęć ;) oczywiście napiszemy posty xD a tu link do jej bloga : KLIK ;) no i link do bloga Miłosza : KLIK ;) teraz lecę się ogarnąć . odezwę się później . pa;******