hej . kompletnie nie mam już czasu ! szkoła , dom , skarpa , nauka . i tak ciągle ! ;/ wrrr ! na całe szczęście cały ten czas spędzam z najbliższymi mi ludźmi ♥♥♥ jutro piąteeeek ! ;) już nie mogę doczekać się próby w OOK ! ahhh ;) cudownie . właśnie skończyłam pisać biografię Adama Mickiewicza ... było to dość męczące ... dziś lekcje zaczynałam o 9.30 . dlatego razem z dziewczynami zawitałyśmy do naszej podstawówki . nie ma to jak spotkać się z swoją byłą wychowawczynią . po drodze do szkoły robiłyśmy sobie różne fotki xD to na tyle . ja uciekam a wy się trzymajcie ! ;*****
Obserwatorzy
Translate
czwartek, 17 listopada 2011
wtorek, 15 listopada 2011
lekcje ;D
hej ;) mam dziś baaardzo dobry humor ^^ najlepsze teksty na WF z Mariką ♥ brzuch mnie boli od śmiechu ! ;) gdy wróciłam z szkoły usiadłam na chwilę i jechałam z mamą i Megi do weterynarza ... potem mama zawiozła mnie na skarpę . poprosiłam mamę żeby na chwile weszła z Meg. wszyscy od razu przyszli się przywitać z małą xD na skarpie nadal się śmiałyśmy z wszystkiego i wszystkich xD wróciłam do domu i odrabiałam lekcje razem z siostrą . Megiś oczywiście nas rozpraszała xD ale już skończyłyśmy . postaram odezwać się jutro . a teraz ucieeekam ! ;) pa;**
poniedziałek, 14 listopada 2011
przeziębienie ;/
cześć wam ;) dzisiejszy dzień zaaaaajebisty , ale gdy weszłam na próbę zaczęłam się jakoś dziwnie czuć . głowa i brzuch mnie bolą , jest mi strasznie zimno i mam okropny katar ;/ modlę się żebym nie była chora ... w niedzielę mam większy niż zawsze występ , a już jeden taki mi w tym roku przepadł (miałam ospę;/) ... za chwilę muszę się zabrać za fizykę ;/ ale coś czuję że to nie wyjdzie ... nie mam jakoś sił pisać , dlatego już spadam a wam życzę miłego wieczoru ;*****
niedziela, 13 listopada 2011
liście xD
hej ;) kolejny udany dzień ♥ o 12 byłam w kościele z Mileną , Olą , Kamilem i Czarkiem xD hahahaha ;) było śmiesznie ;D o 14 spotkałam się z Mariką w parku za OOK . zrobiłyśmy tam kilka zdjęć . i najlepsza akcja w liściach xD trzeba być mną żeby rzucić się w stos liści ;) potem doszła do nas Pamela . chodziłyśmy po Obo , ale zrobiło nas się strasznie zimno . poszłyśmy do mnie . zjadłyśmy po kawałku placka który upiekła moja mama ♥ posiedziałyśmy chwilę i po dziewczyny przyjechał tata Mariki . teraz siedzę i słucham muzyki ;) już jutro do szkoły :((( i 6 lekcji ;/ ale przed lekcjami będzie dość ciekawie xD oj braciszku... pożałujesz tego xD ;* to na tyle . odezwę się jutro . pa ;***
zdjęcia z przed chwili ;p
zdjęcia z przed chwili ;p
Subskrybuj:
Posty (Atom)

















