cześć♥ nareszcie upragniony długi weekend♥♥♥ już nie mam kompletnie sił wstawać z łóżka , dlatego cieszę się ogromnie że będę mogła w końcu się wyspać ;) wczoraj miałam 7 lekcji . wróciłam do domu i wzięłam się za lekcje . przed 17 musiałam wyjść z domu na różaniec .różaniec trwał ok. 45 min. gdy wróciłam do domu zabrałam się za szykowanie ciuchów na dzisiejszy dzień . potem leżałam na łóżku razem z siostrą i wysyłałyśmy sobie piosenki . wykąpałam się i poszłam spać . dziś tak jak zawsze obudziłam się o 6 ... zjadłam śniadanie , ubrałam się , wypiłam kawę , umyłam , uczesałam i ogarnęłam troszkę pokój . z domu wyszłam o 7.25 ;) szliśmy z Miłoszem do szkoły rozmawiając głównie o dzisiejszym i jutrzejszym dniu . pierwsza lekcja - WF . żadna dziewczyna nie miała stroju dlatego siedziałyśmy w szatni szykując się na ślubowanie . na drugiej i trzeciej lekcji - ślubowanie , a na czwartej angielski . zostałam jeszcze na 15 minutowej przerwie i poszłam do domu . na szczęście pomyślałam i zabrałam buty na przebranie . nie zaszłabym do domu w moich szpilkach . posprzątałam trochę , przebrałam się i właśnie do was piszę . za chwilę biorę się za przerabianie zdjęć z tego tygodnia . muszę iść je wywołać . o 14.30 przychodzi po mnie Miłosz z Wiktorem i idziemy do Darii ♥ dawno jej nie widzieliśmy ;) to na tyle ;) jutro chyba z Miłoszem , a później Olimpia ♥ ;) oczywiście odezwę się ;) teraz uciekam ♥ pa;******
zdjęcia z ślubowania ;D
+ piosenka w której się zakochałam ♥
Obserwatorzy
Translate
czwartek, 13 października 2011
wtorek, 11 października 2011
padaaa ! ;/
cześć ;) pogoda jest przybijająca :((( cały czas pada . mam już tego dość ! ;/ wrrr ! wczoraj miałam 6 lekcji . w trakcie 7 lekcji jak zwykle poszliśmy na dwójkę . potem na przystanek i autobusem do domu . zrobiłam lekcje i poszłam na próbę . na próbie byłam do godziny 18 . tam pomyślałam że przyda mi się trochę czasu sam na sam . i wyszłam wcześniej niż wszyscy . poszłam na Hamburgera ;) i do Netto po picie . do domu wracałam śluzą . boję się tamtędy chodzić gdy jest tak ciemno ;/ i zaczęłam oglądać Pojutrze . muszę przyznać że film mi się spodobał♥ dziś miałam 7 lekcji . na 8 lekcji musiałam zostać na próbie zespołu muzycznego , ponieważ w piątek jest msza papieska i nasz zespół zawsze śpiewa ;) do domu wróciłam po 15 . zjadłam sałatkę przygotowaną przez mojego brata i leciałam na skarpę na zajęcia . w moim życiu zajdą pewne zmiany dotyczące Tamburmajorek i Orkiestry , ale to niespodzianka ;) przed 19 byłam w domu . teraz jem serniczek i biorę się za lekcje . to na tyle ;) pa;****
niedziela, 9 października 2011
skate xD
siemka;* dziś w nocy nie udało mi się za wiele napisać (było to wywołane stanem do jakiego doprowadziła mnie Marika xD) , ale była to boska noc xD i znów zasnęłam w połowie zdania ;p hahahahaha ! mam pełno zdjęć ♥ jeśli chodzi o aparat jest to Canon PowerShot S2 IS . mimo że ma tylko 5 mega pixeli zdjęcia wychodzą bardzo dobre ;) używałam go już w Maju na komunii Martynki KLIK ;) jestem zadowolona z tego aparatu ;) dziś obudziłyśmy się o 9.30 ;) poleżałyśmy do 10.00 i poszłyśmy do łazienki ;) prostowanie włosów zajęło nam większość czasu xD stosowałyśmy również różne kosmetyki na oczyszczanie cery . z łazienki wyszłyśmy po 11 ;p ubrałyśmy się i zeszłyśmy na dół robić śniadanie . włączyłyśmy telewizor i oglądałyśmy różne programy . przed 13 wyszłyśmy na spacer . było strasznie zimno ;/ do domu wróciłyśmy ok. 13.30 . i od razu poszłyśmy do Obornik . poszłyśmy do mnie zanieść torbę i trochę posiedziałyśmy xD później na Skate Park ;) tam spotkałyśmy moją siostrę (Olę) z Weroniką i Mikołajem , Pamele , Natalię i Marcina ;) rozmawialiśmy wszyscy i przed 17 się rozeszliśmy . ja z Olą poszłam do baru na Pitę♥ tam spotkałyśmy Zuzę , Wikę i Honoratę xD gadałyśmy i przed 18 poszłyśmy do domów . do teraz czytałam książkę ... teraz lecę się wykąpać i dokończyć książkę xD zostało mi tylko kilka kartek . jeśli chodzi o "przyjaciela" ... podobno jego brat z którym się kumpluję powiedział mu że to nie prawda i podobno uwierzył , ale jakoś nie mogę w to uwierzyć . znając tego kogoś ... to raczej nie możliwe ;/ to na tyle . trzymajcie się moje perełki ♥ pa;*
+ piosenka ;D
+ piosenka ;D
pizza♥
dobry wieczór;* przepraszam że tak późno ale dzisiejszy dzień był w miarę pozytywny ;) po 15 wyszłam po aparat, a zaraz po tym poszłam na dwójkę z Mariką i Pamelą ♥ tam wpadłam na pomysł żeby spać u Mariki ;) właśnie od niej piszę tego posta xD o 19 byłyśmy już u Mariki . przed 20 jej rodzice wyjechali na zabawę . nie opiszę co dokładnie robimy xD jakoś nie mam już sił ;p zamówiłyśmy dużą pizzę Królewską xD hahahahaha ! xD to tyle na tą chwilę ;) jestem strasznie zmęczona ... nie mam sił na nic xD chyba za chwilę idę spać xD heheh . dobranoc ;****
Subskrybuj:
Posty (Atom)



