Obserwatorzy

Translate

niedziela, 11 września 2011

nocka

dobry wieczór ♥ tak jak obiecałam właśnie do Was piszę . jakieś dwie godziny temu wróciłyśmy z Uści . już się umyłyśmy , zrobiłyśmy maseczki i ogarniamy zdjęcia z dziś . Marika robi właśnie pasemka mojej siostrze xD niebieskie xD na dziś planujemy z M. obejrzeć Bal i Zakończenie Roku Szkolnego , a potem Salę Samobójców ♥ dodam kilka zdjęć i uciekam , bo noc jest krótka ;D a jutro o 11 muszę wyjść z domu . jedziemy na dożynki do Niemieczkowa . zapowiada się niezła zabawa , z ludźmi których kocham ♥ a teraz dobranoc ;*


















sobota, 10 września 2011

10 dni !

witam Was po mojej kolejnej przerwie spowodowanej brakiem transferu xD ale już jestem ! ;* jakie to cudowne uczucie pisać tutaj wiedząc że kilka osób to czyta ♥ a teraz szybka relacja ze szkoły . szkoła jest ZAJEBISTA ! nie licząc lekcji i nauczycieli xD czuję się tam bosko . bałam się tylko w czwartek i piątek ;) teraz jest lajcik ;) już miałam pierwszy test , odpytywanie itp... ale daję radę ;) dzięki szkole odnawiam stare znajomości z czego jestem strasznie szczęśliwa ♥ ostatnio dopisuje mi humor ;) dzień leci za dniem a ja nadal nie ogarniam tego wszystkiego . dziś śpi u mnie Marika ♥ za chwilę jadę do niej i razem z moimi rodzicami ją zabieramy ;) gdy u niej będę pójdziemy po Miłosza i porobimy kilka zdjęć ;) oczywiście napiszemy posty xD a tu link do jej bloga : KLIK ;) no i link do bloga Miłosza : KLIK ;) teraz lecę się ogarnąć . odezwę się później . pa;******


środa, 31 sierpnia 2011

zakupy .

siemka ;* ja jestem tutaj tylko na chwilkę , ponieważ za chwilę lecę na spotkanie z Sonią . Dziś byłam z mamą , Bartkiem i Olą na zakupach w "Denarze" . Kupiłam zeszyty , i różne duperela . Wczoraj byłam na spacerze z Miłoszem , Klaudią , Wiktorem i Tyną . Już nigdy więcej nie pójdę z nimi na żaden plac zabaw ! ;D już jutro rozpoczęcie roku szkolnego ... Jestem w obłędzie . Nie mam pojęcia gdzie zleciały te dwa miesiące ! Dziękuję moim kochanym znajomym że zechcieli spędzić ze mną wakacje ♥ nigdy ich nie zapomnę ! ;*** postaram się dziś wieczorem zamieścić NAJLEPSZE zdjęcia z tego rocznych wakacji ;) będzie to fajna pamiątka ;D ja uciekam . do później (o ile transfer mi się nie skończy) .

zdjęcie z sesji z Mariką ♥ ;D

poniedziałek, 29 sierpnia 2011

transfer .

witajcie . wiem że ostatnio zaniedbuję bloga , ale przed rozpoczęciem roku szkolnego mam parę spraw do załatwienia . nie mogę uwierzyć że już w czwartek idę na rozpoczęcie roku szkolnego do nowej szkoły ! to jest straszne ... pociesza mnie tylko to że będzie tam parę fajnych osób z którymi dobrze się rozmawia ;) co do wczorajszego dnia . byłam w kościele , siedziałam chwilę w domu , poszłam się przejść i spotkałam dziewczyny z mojej dawnej klasy . pogadałam z nimi i poszłam do domu . potem poszłam na spacer z Wiktorem i poszliśmy po Paulinę . do domu wróciłam ok. 20 . wykąpałam się , zrobiłam kolację i włączyłam TV (czekałam na Eska Hity Na Czasie) . na TVN leciał polski film "Nie Kłam Kochanie" . jest to mój ulubiony polski film ♥ o 21.20 włączyłam TVP1 , a tan Eska ♥ a gdy skończyła się transmisja z Bydgoszczy poszłam spać . dziś obudziłam się ok. 10 . ogarnęłam się i zaczęłam sprzątać . włączyłam Sims'y i chwilę pograłam . potem oglądałam 4FUN TV . i poszłam na spacer z Miłoszem . poszliśmy kupić prezent Klaudii . z rynku do "Piotra i Pawła" . kupiliśmy bagietkę i serek ♥ zaczęło padać więc poszliśmy do mnie . siedzieliśmy chwilę , i poszliśmy na spotkanie z Klaudią . chodziliśmy po osiedlu . ok. 18 poszłyśmy odprowadzić Miłosza , i poszłyśmy na plac obok "Polo" . odprowadziłam ją kawałek i poszłam do domu . włączyłam sobie "Nie Kłam Kochanie" (po raz setny) . teraz piszę posta i idę za chwilę zrobić sobie kolację ;) co do szkoły ... nie mam kompletnie nic oprócz podręczników ! a jak u Was z przygotowaniami ? ;)) kocham ! ♥

PS: nie zdziwcie się jeśli nie będzie mnie parę dni , ponieważ mam resztę transferu .
PS2: KONKURS ZOSTAJE ODWOŁANY !
PS3: zdjęcia z października ;) fot. Nikki ♥