Obserwatorzy

Translate

czwartek, 15 listopada 2012

inny .

hej ;d jestem strasznie zmęczona . chciałabym jutro nie iść do szkoły ... jednak nie pozwala mi na to fakt , że muszę napisać sprawdzian z niemieckiego i religii . nienawidzę chodzić na dodatkowe lekcje i nadrabiać wszystko . dziś po 6 lekcjach wróciłam do domu a tam ... niespodzianka ! przyjechali faceci od internetu i w końcu pożegnałam się z PLAY'em ! koniec z ograniczonym transferem :) teraz mam inny . radiowy , co bardzo mi odpowiada , ponieważ dostaliśmy router Wi-Fi i mogę wchodzić na Facebook'a i inne strony z telefonu . nie mam na nic dziś już ochoty , oprócz dokończenia mojej herbaty i położenia się w łóżku . już jutro na maraton :D to na tyle . trzymajcie się ;*****

nie mam nawet kiedy robić zdjęć w ciągu dnia , dlatego daję jakieś takie :)

środa, 14 listopada 2012

maraton .

hej ;) kolejny dzień w szkole , z mnóstwem zmian planu itp . dziś jednak już było lepiej . jutro ostatni dzień . spotkałam się z Moniką . byłyśmy na skarpie i przed chwilką wróciłam do domu , ponieważ muszę się pouczyć na jutrzejszy sprawdzian z historii . tak czy siak humor mi dopisuje , ponieważ mamy już coraz bliżej piątek . a to się wiąże , z MARATONEM ZMIERZCHU ! razem z Olą i Moniką jedziemy do Poznania do Multikina a tam spotkamy się z Olimpią . a co do tytułu posta . w niedzielę 4 listopada razem z Bartkiem i Olą wybraliśmy się do Poznania głównie w celu kupna biletów na maraton . przy okazji przymierzyliśmy też kurtki zimowe . mam kilka zdjęć z pociągu z moją siostrą . dodaję też zwiastun drugiej części "Przed świtem" i uciekam się uczyć ... trzymajcie się ;***






zwiastun :D

wtorek, 13 listopada 2012

zaczynamy od ...

hej ;) jak na złość dzisiejszy dzień bardzo mi się dłużył ... trzecioklasiści pisali testy próbne , przez co było dużo zamieszania w szkole . lekcje w innych klasach itp . dobrze , że wtorek już za mną . jednak najgorsze lekcje dopiero w czwartek ... tak czy owak dziś zaczynam nadrabianie zaległości z dwóch ostatnich tygodni . zacznę od halloween . w mojej szkole odbyła się zabawa podczas lekcji . kto był przebrany nie był w danym dniu pytany ;) miały się również odbyć konkursy na najlepsze ciasto i najlepszy kostium . jednak pierwszoklasiści zepsuli całą zabawę narażając się pani dyrektor , która odwołała wszystkie konkursy . tak czy inaczej zabawa była wspaniała i nigdy nie zapomnę tego widoku . szkoła wyglądała jak zakład psychiatryczny :D od razu dodam , że w piątek jadę do Poznania na maraton Zmierzchu , ale więcej informacji w następnym poście . mam kilka zdjęć . zostawiam je tutaj a ja uciekam się uczyć . nauka mnie przytłacza . to na tyle . trzymajcie się ;*******

pierwsze zdjęcie wykonane przez Kamilę K. a reszta z mojego telefonu .











piosenka , która ostatnio zamąciła mi w głowie .


poniedziałek, 12 listopada 2012

jestem !

hej ! przepraszam za moją dwu tygodniową nieobecność, ale nie miałam dostępu do internetu . jestem tutaj na chwilkę, ponieważ nie mogłam się doczekać wystukania posta dla was :D wiele się działo przez ten czas i od jutra zacznę opisywać wszystko po kolei . jejku ! jestem mega podjarana , że już mogę tutaj napisać ! dam przykładową fotkę i nie mogę się doczekać jutra, żeby znów tutaj napisać ! to na tyle . trzymajcie się ;*****

do jutra misiaki ! ♥

już w piątek ostatnia część !