Obserwatorzy

Translate

sobota, 11 sierpnia 2012

ubiór .

hej ;) właśnie wróciłam do domu i po prostu umieram . małe spotkanie z Kusią zamieniło się na wlotę do jej domu wraz z Martą i Miłoszem O.o niespodziewany zwrot akcji . także musiałam przejść kilka kilometrów do bogdanowa i z powrotem . od śmiechu jestem cała obolała ;) było z czego się śmiać . na samo wspomnienie się uśmiecham . ogólnie piszę już tutaj drugi raz ponieważ chcę nadrobić zaległości . dlatego dziś dodaję zdjęcie mojego outfitu z urodzin Pameli . ostatnio stawiam na bardziej dziewczęcy styl , ale do sukienek na co dzień nie mogę się przekonać . może z czasem mi się zmieni . to na tyle . napiszę jutro . trzymajcie się ;***

fot;Marika
bluzka- New Look
spodenki- second hand
balerinki- miejscowy sklep

różnie .

hej ;) wczoraj byłam na spacerze z Magdą . później siedziałam cały dzień w domu . miałam iść na skarpę , ale nie chciałam wychodzić na deszcz ... dziś byłam już na zakupach z bratem . posprzątałam . za chwilę idę na spacer z Kusią ;) pogoda jest w kratkę ... przed chwilą deszcz , teraz świeci słońce O.o masakra . ale dzisiejszy post , będzie o jednym z wielu wydarzeń przez ostatnie dni . 1 sierpnia Weta miała urodziny ! z tej okazji zaprosiła Ole , Pamelę , Arka i mnie do siebie . dziewczyny i ja zostałyśmy u niej na noc a Arek mieszka na przeciwko , także nie miał daleko . całą noc nie przespałyśmy ! siedziałyśmy na balkonie robiąc różne głupie rzeczy ;) po nie przespanej nocy poszliśmy na żwirki . byliśmy tam od 11 do 17 . gdy wróciłam do domu wykąpałam się , zjadłam coś i dopiero o 18 poszłam spać . ogólnie byłam na nogach ponad 30 godzin . a będąc na żwirkach i pływając zmęczyłam się jeszcze bardziej , chociaż odczułam zmęczenie dopiero w domu . pokażę wam zdjęcia właśnie z urodzin Wety . to na tyle . trzymajcie się ;****














piątek, 10 sierpnia 2012

nie wytrzymam xD

hej :D dziś nowy transfer . jednak nie wytrzymam bez pisania tutaj . co prawda gdy nie miałam internetu jakoś mi to specjalnie nie przeszkadzało xD jednak teraz nie mogę się powstrzymać . powiem wam , że ten czas gdy tutaj nie pisałam spędziłam aktywniej niż początek wakacji . spotkania ze starymi znajomymi , urodziny koleżanek , nocki , Poznań , żwirki , rowery , sesje . jakoś nawet nie zauważyłam jak dzień leci za dniem i już za 5 dni jadę na śląsk . czuję się niesamowicie . pozytywna energia na maksa ;D może dziś wieczorem jeszcze napiszę dokładniej , a teraz lecę na spotkanie . trzymajcie się ;********


żyj chwilą ♥
fot; Marika ;)

czwartek, 2 sierpnia 2012

jednak przerwa .

hej. sorki , że przez ostatnie dni nie pisałam , ale skończył mi się transfer . przez ten czas przemyślałam różne sprawy . postanowiłam zrobić przerwę . wiele się teraz u mnie dzieje . żyję wakacjami , których połowa już minęła . nie chcę przestać tutaj pisać , ale nie spędzam tyle czasu przed kompem ile powinnam . nie wiem ile mnie tutaj nie będzie . może napiszę jak będę mieć transfer , może jak się skończą wakacje . to na tyle . dziś jestem na nocce u Wety i dodaję zdjęcie :) trzymajcie się ;*****

KOCHAM WAS I JUŻ TĘSKNIĘ :D