cześć ;) przepraszam , że nie pisałam przez ostatnie dni , ale nie było czasu . ogólnie nie jestem pewna co pisać co nie . ostatnio dużo się dzieje i nie mam pojęcia co będzie dalej . nagrałam ostatnio videobloga , ale nie mam ochoty go wstawiać . zastanawiam się czy ten blog powinien jeszcze funkcjonować . w czwartek po występie byłam na mieście z Wetą , Olą , Kubą , Mariką i Pamelą . w piątek byłam na spacerze z Niki . w sobotę byłam na spacerze z Miłoszem a później na grillu . wczoraj uczyłam się a późnym popołudniem wyszłam na krótki spacer z Magdą . pogoda się zepsuła . zrobiło się chłodno . w niektórych momentach jest znów ciepło a za chwilę zimno o.o chciałam wam napisać o pewnej aplikacji na Facebook'u . właściwie aplikacja ta posiada własną stronę , a jest nią www.deezer.com . można tam wysłuchać jakiejkolwiek płyty , jakiegokolwiek wykonawcy . obecnie słucham płyty "Born To Die" której wykonawcą jest Lana Del Ray . zakochałam się w tej płycie . wysłuchałam też "Talk That Talk" i "Rated R" Rihanny , "Lovestrong" Christiny Perri , Soundtrack z filmu "Przed Świtem" i wiele innych . jestem zadowolona z takiego typu strony ;) można słuchać muzyki bez ograniczeń :) ja uciekam . trzymajcie się ;*******
cześć ;) kolejny upalny dzień za mną xD mam nadzieję , że jutro pogoda również będzie dopisywać , ponieważ mam występ . dziś znów się nie wyspałam ;/ ok. 13 poszłam po Magdę . poszłyśmy po lody i do fryzjera . później do Magdy gdzie pofarbowałam jej włosy xD wróciłam do domu na grilla , ale tylko na chwilkę ;) po jakiejś godzinie razem z Magdą poszłyśmy na spacer . pół godziny temu wróciłam do domu . siedzę tam przed komputerem i piszę na fb z kolegą z kolonii 2009! fajnie tak powspominać ♥ kurde... jak czas szybko zleciał... no i Wanesa dodała jakieś stare zdjęcie , które też przywołało wspomnienia ;) kiedyś życie było łatwiejsze niż teraz . czas przestać być dzieckiem . w końcu wszyscy od Ciebie tego oczekują . oczekują poważnych decyzji . jednak każdy popełnia błędy . zwłaszcza nastolatki , które działają pod wpływem emocji , których nie kontrolują . jutro już ostatni występ . teraz mam zamiar obejrzeć film pt. "Big Love" . może być ciekawie ;) uciekam . trzymajcie się ;******
wczoraj minęły dokładnie trzy lata od wyjazdu do Koźminka♥ dziękuję wam za ten mega zajebisty dzień ;) szkoda , że tamte czasy już minęły i nie wrócą ...
cześć drugi raz ;) w końcu mogę odpocząć od tej całej bieganiny ;) występ zaliczam do udanych . pośmiałyśmy się , czego ostatnio mi nie brakuje . jednak po występie zrobiło mi się dziwnie smutno . nie będę już pisać dlaczego ... ogólnie piszę tutaj dlatego , że jak pewnie zauważyliście znów bawiłam się wyglądem bloga ;) tym razem postawiłam na dynamiczny ;) podoba mi się ♥ a wam? będę jeszcze wprowadzać poprawki , ale mniejsza ;) czekam na recenzje wyglądu . trzymajcie się ;*******
PS: w planach mam nagranie jakiegoś Videobloga xD jakieś pomysły na temat ?
zdjęcie z wakacji... Łeba 2011♥
kocham was i dziękuję za ten wyjazd ;* nigdy nie zapomnę ♥
czeeeść ;) kolejny szybki post . ogólnie spałam u Magdy z wczoraj na dziś i jestem pozytywnie nastawiona na resztę dnia . za chwilę lecę na skarpę i na występ -.- jestem non stop w biegu . nawet nie mam kiedy poczytać inne blogi ;/ wczoraj obejrzałam teledysk do piosenki Rihaany "Where Have You Been" ♥ ogólnie jaram się tym co robią w tym teledysku . jest on inny od "We Found Love" lub "You Da One" , które też pochodząc z krążka "Talk That Talk" . serdecznie zapraszam do oglądania i pisania w komentarzach swoje recenzje ;) ja uciekam . zostawiam was z teledyskiem . trzymajcie się ;*******