Obserwatorzy

Translate

wtorek, 15 lutego 2011

Ciuszki ;)

, dSiemka kochani ;* to będzie krótka notka ponieważ w moim życiu zbyt wiele się nie dzieje. Ale postanowiłam wam pokazać jak reprezentuję się w różnego typu ciuszkach. I mam do was prośbę. W komentarzach pod tą notką piszcie w czym byście chcieli mnie zobaczyć , a obiecuję że skompletuję tak wszystko żebym dotrzymała danego słowa ;*  będę podpisywać rzeczy w różny sposób proszę żeby w komentarzu była dokładnie taka sama nazwa ;) jeśli chcielibyście zobaczyć ciuchy z innych postów to napiszcie tytuł posta i daną rzecz ;*


bluzka by Kasia ;)
"You are not my boss"


Panterkowa kurteczka

































bluzka by Daria ;)
srebrzysta bluzka Oasis i czarna bluzeczka Reebok

bluzka by Olimpia , kraciasta koszula , spodnie Goodies

violet bluza ;)

koronkowa bluzka Cropp

Leginsy w panterkę (bluzka jest świetna ale jest własnością Magdaleny ;d)

poniedziałek, 14 lutego 2011

I po feriach .

Siemka. Wiedziałam że tak będzie, a mianowicie że te ferie zlecą tak baaaardzo szybko. Niestety podczas ich trwania nie żyłam pełnią życia ponieważ tydzień temu w sobotę dopadła mnie ospa wietrzna :( siedziałam w domu podczas gdy mój braciszek z siostrą chodzili na próby. W sobotę odbył się koncert karnawałowy na którym powinnam tańczyć , ale z powodu mojej choroby zasiadłam na widowni. Był to cud że udało mi się namówić mamę chociaż na obejrzenie :) największą niespodzianką było gdy mój uzdolniony muzycznie braciszek zaśpiewał Zacznij Od Bacha. Wyszłam na scenę dopiero na ostatni utwór. Potem musiałam się nagadać ponieważ kolejny tydzień muszę spędzić w domu. Dziś Walentynki... Jak ja nienawidzę tego dnia. Przeważnie dlatego że zawsze jestem w nie sama. W zeszłym roku dzień przed nimi z dziewczynami rozpaczałyśmy nad sobą że jesteśmy takie same , że nikt nas nie chce , a dzień po nich miałam chłopaka. Dokładnie za dziesięć dni mam urodziny! Ta szczęśliwa trzynastka mnie zabije ;) jak na razie jeśli chodzi o outfity to mam różnego rodzaju pidżamki ponieważ nie mogę wychodzić. Ale już coraz częściej wskakuję w ciuszki ponieważ już nie wytrzymuję. Od następnego tygodnia obiecuję wam nowe outfity , ale jak na razie mogę wam tylko pokazać jakieś archiwalne zestawy. Do następnego razu ;*










































buty- new yorker
spodnie- oasis
bluzka- carry
kamizelka- miejscowy sklep
kurtka- no name

środa, 2 lutego 2011

Ferie !

Siemka ;) Od poniedziałku mam ferie ! Jakie to cudowne uczucie. Szczęście i nieszczęście w jednym. Szczęście-całe ferie spędzę na "skarpie" tzn. miejsce prób Obornickiej Orkiestry Dętej. Jest super ponieważ będzie naprawdę zabawnie bo przygotowujemy się do najważniejszego występu w roku. Już nie mogę doczekać się prób w Domu Kultury. Nieszczęście- próby mam od 16.oo do 19.oo lub nawet dłużej i nie mogę się spotykać z znajomymi , ale i tak znajduję czas na spotkania z znajomymi. Wczoraj spotkałam się z Miłoszem i Pauliną. Potem jeszcze widziałam się z Mateuszem, i się z nim pokłóciłam... Ale dam radę. Dziś nigdzie nie wyjdę chociaż mam propozycję na wyjście, ale jestem przeziębiona i nigdzie nie wyjdę. Chyba że ktoś naprawdę z kim się dawno nie widziałam zaproponował by spotkanie to nie ma sprawy ;) Dodam parę fotek z osiemnastki na której byłam 22 stycznia. Chciałabym żeby mój blog był tak popularny jak EveGore. Wszystkim moim czytelnikom wielkie dzięki ! ;*

 od lewej: kuzyn Kuba, ja, braciszek Bartek, i kuzyn Dawid ;) dziękuję;*
 od lewej: siostra Olka, braciszek Bartek, ja ;) dance ;)
 moja kochana kuzyna Dominika (solenizantka) z swoim chłopakiem Hubertem ;)

wtorek, 11 stycznia 2011

Winter Walk .

Siemka ;) sorki za tą długą przerwę , ale skończył mi się transfer i nie miałam zbytnio dostępu do neta ;/ nowy rok to nowe doświadczenia . Parę godzin temu wróciłam z spacerku z moją Nikki . oczywiście nie zabrakło fotek . xD już na sobotę wraz z kumpelami planujemy sesję ;) już nie mogę się doczekać . ostatnio mam chęć na jakieś większe zakupy , ale niestety mieszkam 30 km od Poznania , a w moim mieście nie ma żadnych firmowych , ale nic nie szkodzi . 




































































bluzka-carry
sweterek-targ
arafatka-no name
okulary-allegro
spodnie-goodies
buty-boti (walky)