Obserwatorzy

Translate

niedziela, 28 października 2012

DOMODI

hej ;d jest dość wcześnie , ale nie śpię już kilka godzin . zdecydowanie nie odpoczęłam w ten weekend . ani razu się nie wyspałam . za to gdy się obudziłam tata był już w domu . od razu przejdę do tytułu . wczoraj przeczytałam o stronie internetowej , na której można wymyślać własne zestawy . jest to DOMODI . bardzo mi się spodobało . każda może pokazać coś czym się interesuje . założyłam tam konto i wam również polecam . oto link do mojego profilu MÓJ PROFIL . będę tam zaglądać zawsze gdy tylko znajdę czas . to na tyle . trzymajcie się ;********

kilka zestawów , które mam już od jakiegoś czasu w folderach .





sobota, 27 października 2012

kofeina .

hej ;) wczorajszy dzień bardzo udany . byłam na próbie a później przyszli znajomi . siedzieliśmy do godziny 5 nad ranem ... zanim się ogarnęliśmy było po 5 . a gdy zasypiałam , myślałam sobie , że gdyby był zwyczajny tydzień za 15 min będę wstawać do szkoły xD niestety spałam niecałe 4 godziny . jestem kompletnie niewyspana . ciągle piję coś zawierającego kofeinę . kawa , cola , jakiś energetyk i co chwilę . na razie muszę sobie odpuścić i wytrzymać kilka godzin bez , bo czuję , że byłoby ciężko . słucham Lany Del Rey i próbuję coś wymyślić na dzisiejszy dzień . na razie nic nie wpadło mi konkretnego do głowy . chciałabym gdzieś wyjść . może się uda ... jutro tata wraca na tydzień z Belgii :D dodaję zdjęcia z spotkaniem z drużyną Libera i uciekam . trzymajcie się ;*******






piątek, 26 października 2012

weekend !

hej ;d no to mamy weekend ! ♥ nawet nie wiecie jak się cieszę ! dziś 6 lekcji . niestety strasznie się dłużyły . ale za to dostałam pendrivera z zdjęciami od Mariki . oczywiście podczas przerw i lekcji śmiałam się jak nienormalna :) ostatnimi czasy razem z moją klasą mamy bekę z wszystkiego ;p wróciłam do domu a za chwilę idę na skarpę . wpadłam pokazać wam część zdjęć z sesji z Mariką a jutro pokażę z wczorajszego dnia , podczas którego Liber z drużyną zawitali w mojej szkole ;p

a teraz mam jeszcze bardzo ważną wiadomość . kuzynką mojej dobrej koleżanki ma guza mózgu ... Nadia ma tylko 3 latka . wchodźcie na link , który tutaj wstawię , udostępniajcie go , pokażcie rodzicom ! zróbcie wszystko , żeby pomóc Nadii ! POMOC DLA NADII (LINK)

to na tyle . odezwę się jutro ^^ trzymajcie się ;*****












czwartek, 25 października 2012

drużyna Libera w...

hej :D przejdę od razu do tytułu posta . dziś drużyna Libera odwiedzała Obornickie szkoły :) w mojej byli ok. 13 . oczywiście spotkałam Paulinę ♥ z tego co widać to na prawdę się angażują . zamieniłam parę zdań z Pauliną , ale nie było za wiele czasu ;/ zdjęcia robiłam aparatem Mariki . możliwe , że jutro je dostanę . dzisiejszy dzień bardzo pozytywny . kolejny dzień za mną . jestem wykończona . codziennie sobie mówię , że pójdę wcześniej spać a nim się obejrzę mamy już 23 ... a z rana zombie ♥ hahahahaha . trzeba zorganizować jakoś czas . postaram się jutro napisać . to na tyle . trzymajcie się ;****







+ Paulina ♥ Skinny Love