Obserwatorzy

Translate

poniedziałek, 30 kwietnia 2012

biesiadnie .

cześć ;) no po prostu szkoda siedzieć i marnować kolejny słoneczny dzień ! wczoraj od rana miałam występ . wróciłam do domu przed 15 siedziałam chwilę i o 17 przyszli po nas (ja i moja siostra) Arek , Weta i Mikołaj i szliśmy na OOK , ponieważ odbył się koncert pt. "Jesteśmy stąd" . bardzo mi się podobało , chociaż było meeeega duszno . bawiliśmy się znakomicie . dziś od rana byłam u cioci i opiekowałam się kuzynostwem . wróciłam jakąś godzinę temu no i w przerwie między spotkaniami postanowiłam napisać ;) ogólnie pogoda dopisuje . dziś opaliłam mocno plecy ;) cieszę się że w końcu będę jakoś normalnie wyglądać . za chwilę idę do Magdy . dodaję kilka zdjęć z sobotniej Biesady Rybnej i uciekam . trzymajcie się ;********

zdjęcia wykonane przez Sylwię Fiołek oraz Kosma Walkowiaka .








sobota, 28 kwietnia 2012

ognisko .

cześć ;) sądziłam , że nie uda mi się już dziś napisać . dziś jest straaaaasznie gorąco . lepsze to niż zimna . o godzinie 15 mieliśmy zbiórkę na skarpie . występ do godziny 17 . wróciliśmy na Nadbrzeżną , gdzie dalej trwała biesiada . chwilę tam byłam , ale musiałam się zmywać . gdy wróciłam do domu posiedziałam trochę z mamą , tatą , wujkiem , ciocią i babcią , rozmawiając o różnych sprawach . po chwili poszłam się przebrać i po Tynę na przystanek ;) moja mama nas zawiozła do Kowanówka na ognisko ♥ ogólnie było zajebiście ;) poznałam wiele pozytywnych osób , które są naprawdę sympatyczne . przed chwilą wróciłam do domu . głowa mnie troszkę boli , ale jest dobrze ;) za chwilę idę się wykąpać i SPAĆ ♥ jutro muszę wcześniej wstać . o godzinie 10:30 jest zbiórka na skarpie ... nie chce mi się iść przemarszem taki kawał , ale jakoś dam radę ;) ja uciekam . wygrzebię jakieś zdjęcia , ponieważ dziś nie udało mi się nic zrobić xD trzymajcie się ;*******


piątek, 27 kwietnia 2012

jest szaaał ♥

cześć ;) ogólnie na samym początku muszę powiedzieć , że ŻYCIE JEST PIĘKNE ♥ no więc zaczniemy od początku. w czwartek od godziny 8 do 13 oglądałam Glee (kolejny nawyk -.-) . przed 14 przyszła Natalia . siedziałyśmy trochę u mnie i poszłyśmy po Magdę pod jej szkołę . następnie do Biedronki po maaasę chipsów . odprowadziłyśmy trochę Natalię , ja później Magdę i poszłam na skarpę . upały niesamowite ♥ po próbie wróciłam do domu i oglądałam tv . dziś rano nie mogłam wstać O.o ostatnio mam coraz większy problem z tym ... jakoś wycierpiałam te 5 lekcji ;) po lekcjach poszłam z Natalią do mnie do domu po teksty . poszłam ją odprowadzić do kosmetyczki i poszłam do szkoły na próbę . wróciłam i zaczęłam się szykować . o 15:40 wyszłam po Magdę . czekałyśmy chwilę za Tyną i razem poszłyśmy do Bogdanowa . tam czekali już na nas Majka, Natalia i Miłosz . dla uściślenia zrobiliśmy niespodziankę urodzinową dla Darii ;) wyszło znakomicie ^^ bawiliśmy się jak dawniej . chociaż wciąż pamiętam jak było niedawno . chociaż chcę zapomnieć , nie da się . urodziny Darii zaliczam do baaardzo udanych ♥ do domu wróciłam ok. 21 . jutro mam występ , a po występie idę na ognisko do Kowanówka które organizuje Daria ;) ogólnie szykuje się boska majówka ♥ mam nadzieję , że nic nie zepsuje mi humoru ;) ja uciekam . trzymajcie się ;******



środa, 25 kwietnia 2012

Bartuś ♥

cześć ;) przepraszam , że wczoraj nie napisałam , ale jakoś wyleciało mi z głowy . obudziłam się przed 11 i do 13 nie mogłam się ogarnąć -.- zero . nic . zupełnie . gdy już zebrałam siły uszykowałam się i pojechałam do Miłosza . siedzieliśmy u niego i bawiliśmy się z jego dziewięciomiesięcznym braciszkiem Bartusiem ♥ mały jest mistrzem . udało mi się nagrać jeden krótki filmik gdy trzęsie głową pokazując "nie , nie , nie" . wygląda to mistrzostwo . jego miny i wgl.♥ gdy tylko mnie zobaczył zaczął się uśmiechać itp ;) chyba się zakochałam w tym małym brzdącu ;) później poszliśmy do bogdanowa po Natalię ;) siedzieliśmy na boisku , rozmawialiśmy itp. ok. 18 zmyliśmy się do Miłosza a Natalia do siebie . oglądaliśmy zdjęcia z Łeby ledwo powstrzymując łzy ... od śmiechu ale też od wzruszenia ;) po 19 pojechałam do domu . po drodze spotkałam Marikę i Pamelę . rozmawiałam z nimi chwilę i jechałam dalej . wróciłam do domu i poszłam z mamą do sklepu . po drodze weszłyśmy na chwilę do cioci . rozmawiałam z kuzynką na temat Glee i tak jakoś czas zleciał . gdy wróciłam do domu wykąpałam się i razem z siostrą obejrzałyśmy dwa odcinki Glee ;) dziś również obudziłam się przed 11 . ogarnęłam trochę w domu rozmyślając nad wieloma rzeczami ... teraz siedzę przed komputerem słuchając Christine Perri ^^ może obejrzę kilka odcinków Glee . nie chce mi się dziś wychodzić z domu . pogoda mnie zniechęca ;/ to na tyle . trzymajcie się ;****





no i mój cudowny Bartuś ;D