Obserwatorzy

Translate

niedziela, 26 lutego 2012

spacer xD

hej ;) mimo że z jednego powodu jestem strasznie wkurzona to spacer pomógł mi o tym chodź na chwilę zapomnieć . dziś o 12 byłam w kościele . później wróciłam do domu i zrobiłam obiad ;) po obiedzie poszłam na spacer z Pamelą , Weroniką i Olą ;D co jak co , ale ubaw był i to nie mały xD na początku było dość ciepło a do tego świeciło słoneczko . gdy słońce zaczęło zachodzić zrobiło się strasznie zimno ... palce mi tak zmarzły że ledwo piszę . jutro już do szkoły . na całe szczęście do środy mam rekolekcje ♥ ja uciekam . trzymajcie się ;***

PS: uwielbiam zdjęcia robione telefonem zastępczym ;(





sobota, 25 lutego 2012

po urodzinach ^^

cześć ^^ z czwartku na piątek spała u mnie Pam. ^^ było super . najlepszy tekst na ranek: "Donia... wiesz że pomiędzy 5 a 6 rano zaczęłaś coś mamrotać i płakać?" O.o najlepsze jest to że moja mama to dziś potwierdziła ... a właśnie o godzinie 5:30 kończyłam 13 lat a zaczynałam 14 ... a może przez to że śniła mi się szkoła do której wracam w poniedziałek? ;p mniejsza o to . nie pisałam wczoraj ponieważ mój internet strasznie zamulał . także o godzinie 8 rano już byłyśmy ubrane i ogarnięte . tak wiem , strasznie wcześnie xD zrobiłyśmy sobie jajecznicę na śniadanie . najlepsze zmywanie naczyń ♥ później usiadłyśmy i robiłyśmy różne głupie rzeczy . o godzinie 15 wyszłyśmy na miasto . chodziłyśmy chwilę i poszłyśmy na skarpę . na skarpie zajebiście ♥ oczywiście dostałam na dupę . oj... i to jeszcze jak ... wróciłam do domu . tam czekały na mnie ciocie xD kuzynka zapytała mi się czy nie chcę u niej spać . więc się zgodziłam . nie ma to jak rozmawianie z ciocią do północy o horrorach ♥ rano obudził mnie Maksiu . dzień jakoś szybko zleciał . do domu wróciłam na imprezkę urodzinową . trwa do teraz xD ja uciekam . postaram się odezwać jutro . ostatni dzień ferii ;( trzymajcie się ;*






czwartek, 23 lutego 2012

Sorry For Party Rocking ^^

cześć ;D no więc... za oknem szaro , pada deszcz , a mnie to przymula . taka pogoda to nie dla mnie . więc jeśli Ciebie też przymula taka pogoda obejrzyj sobie nowy teledysk zespołu LMFAO do piosenki Sorry For Party Rocking . jak dobrze wiecie , ja uwielbiam ich muzykę . każda piosenka kojarzy mi się z wakacjami i Łebą ♥ dlatego jestem na bieżąco z tymi sprawami ^^ jak dla mnie teledysk to mistrzostwo . kocham takie piosenki które poprawiają mi humor ;)


za chwilę biorę się za prostowanie włosów i ogarnięcie mojej super twarzy ^^ ogólnie właśnie skończyłam robić deser ♥ w domu też już posprzątałam więc zostaje mi tylko ogarnięcie i obijanie się do godziny 16 :D ja uciekam . trzymajcie się ;**********

zdjęcia z zeszłego czwartku ;) po łyżwach z Olą ♥


środa, 22 lutego 2012

Zmiany ;o

hej ;) od jakiegoś czasu zastanawiałam się co by zmienić w blogu . główkowałam się z różnymi opcjami , ale nigdy nie wychodziło tak jak chciałam ... dziś gdy byłam u Mariki zaczęłyśmy coś kombinować i.... UDAŁO SIĘ! właśnie skończyłam pracę nad nowym wyglądem bloga ! jestem z siebie dumna i dziękuję Marice za pomoc ^^ a jak wam się podoba ? jesteście za tym wyglądem czy za wcześniejszym? liczę na wasze opinie :) od tego czasu będę coraz więcej kombinowała z takimi rzeczami . dlatego powstaje nowa kategoria pt. "BLOG" ^^ mam nadzieję że się podoba ♥ ja uciekam , a wy oceniajcie ;* trzymajcie się ;*****