Obserwatorzy

Translate

środa, 15 czerwca 2011

bez sił .

hej ;* wiem że jest godzina 9 a ja powinnam być w szkole , ale jestem strasznie zmęczona tym co się wydarzyło od poniedziałku do wczoraj . Przepraszam że wczoraj nie napisałam , ale od 8.00 do 11.40 nie było mnie w domu (wycieczka rowerowa do Dąbrówki Leśnej) . Następnie przyjechała do mnie Olimpia i chodziłyśmy po osiedlu . Gdy wróciłyśmy do domu zaczęłyśmy się szykować na korowód . Zaczęło padać kiedy wyszłyśmy z domu , na szczęście miałam parasol xD korowód nawet się udał , następnie siedziałam z Kalą , Martą i Anią za OOK . Potem poszłyśmy na osiedle (na drugim końcu miasta) i poszłyśmy po Magdę ;) było fajnie ;))


korowód  ;)


no a teraz trzeba zacząć temat BAL ;)
szykowałam się od godziny 15.15 ;) fryzura , makijaż zajęły mi godzinę ;) o 16.30 wyjechałam z domu . Na miejscu byłam o 16.40 było już parę osób . Na salę wchodziliśmy w parach (ja szłam z Adim) . Zjedliśmy obiad i balanga ! ;) jakieś pół godziny tańczyłam na obcasach . Musiałam przebrać na balerinki ponieważ złapał mnie skurcz ... Godzinę tańczyłam w balerinkach , ale zaczęły mnie obcierać więc przebrałam na obcasy ;) i resztę imprezy byłam na obcasach xD nogi nadal strasznie bolą ;) było naprawdę zabawnie . Nigdy się tak nie uśmiałam i tak nie popłakałam ;) zabawa skończyła się o 22.40 w domu byłam dokładnie o 23.00 i tak jak większość ludzi nie mogłam zasnąć . Dziś dam parę fotek z mojego aparatu (są tylko dwie bo aparat się psuje) ;) teraz idę się położyć , może zasnę ;) może jeszcze dziś napiszę ;) pa ;*******




dziękuję wam za ten wieczór ♥ jesteście niesamowici ;d kocham ;*

poniedziałek, 13 czerwca 2011

przygotowania !

hej ;* ja tutaj tak na szybko , ponieważ za chwilę lecę na solarium ;) motylki mam w brzuchu ! Osobiście za solarium nie przepadam , ale raz na jakiś czas trzeba się poświęcić ;) sukienka już wisi w pokoju czekając aż ją ubiorę ;) po solarium lecę do Rossmanna po lakier do włosów , fluid lub puder i maszynki ;) hahaha ;) jestem strasznie podniecona tym wszystkim ! Za 4 godziny będę już na sali bawić się z Kusią , Nikki , Dżulii , Bertą , Nitą , Mlekiem i Tosią . ♥ są dla mnie wsparciem za co bardzo dziękuję ;* teraz spadam ;) pa ;***

pyszne mini HIT'y  ;*

niedziela, 12 czerwca 2011

lody ;)

hej ;* jak na cały dzień w domu jestem nawet w dobrym humorze ;)) za chwilę wychodzę na paznokcie , także piszę na szybko . Chciałabym wam podziękować że jesteście i że przez te pół roku (zaczęłam pisać 27 grudnia 2010) czytacie moje wypociny ;)) jest was tutaj trzydziestu a to spora liczba jak na takiego zwykłego bloga jak mój ;)) w tej chwili piszę mojego 82 posta ;) to tyle na ten temat... Teraz nawiążę do tematu notki : właśnie teraz jem cudowne lody ;)) ach.. Dawno nie jadłam czegoś podobnie dobrego ;) Lody firmy KORAL o smaku wanilii , ajerkoniaku , kukułki i krówki ;)) ach... Pychotka ;) maseczkę użyję dziś wieczorem żeby na jutrzejszy bal mieć świeżą cerę ;)) jutro po lekcjach napiszę post z recenzją maseczki ;) we wtorek po wycieczce rowerowej opiszę wam bal i wycieczkę ;) no i oczywiście nie zabraknie fotek ;) do jutra kochani ;************


sobota, 11 czerwca 2011

zmęczona .

hej ;* dopiero wróciłam do domu od kuzynki ... Było świetnie ♥ świetnie się z nią dogaduję chociaż jest 11 lat starsza ;) dziś strasznie uśmiałyśmy się z jej 3 letniego synka Filipka . Przed wyjściem włączyłyśmy Opole a gdy mały usłyszał muzykę od razu tańczył . Z tym że on ma takie ruchy że można się popłakać ze śmiechu ^^ nie mam żadnych fotek ponieważ jakoś nie miałyśmy na to czasu . Teraz lecę pod prysznic i oglądam TV xD mam dla was parę starszych fotek Filipka ♥

PS: nie zdążyłam użyć maseczki , dlatego recenzja będzie jutro popołudniu ;)