Obserwatorzy

Translate

środa, 11 lipca 2012

wełna .

cześć . dziś byłam u Olimpii ♥ uwielbiam spędzać z nią czas . mam nadzieję , że uda nam się spotkać jeszcze kilka razy podczas wakacji . ostatnio widziałam ją na koncercie Lady Pank . miałyśmy zamiar wykąpać się w basenie , jednak podczas burzy nie było to zbytnio możliwe -.- w jedną stronę jechałam pociągiem (nienawidzę zatłoczonych pociągów ! nie było gdzie stać !) . z powrotem odwiozła mnie ciocia Olimpii . dziś na mojej głowie powstały trzy cuda . uwielbiam to ! nie mogę się doczekać kiedy dostanę swoją głowę do stylizacji i sama uczyć się takich bajerów . jutro idę na targ . a później? to się okaże . to na tyle . trzymajcie się ;*****

zeszłotygodniowa sesja z Mariką ♥



wtorek, 10 lipca 2012

cudowne wakacje !

cześć ;D nowy transfer . nie było mnie tydzień więc mam trochę zaległości . zacznę od tego , że czytacie blog murzyna ! xD hahahaha . całą zeszłą środę spędziłam z Mariką . dziękuję ♥ w czwartek byłam na żwirkach z Olą , Mariką , Wetą , Sylwią , Pamelą i Arkiem . spotkałam tam Beatę , Niki , Olę i Mileną ♥ w piątek byłam na skarpie . w sobotę od 12 do 15 na żwirkach a później imieniny Piotra . było zajebiście :D w niedzielę też byłam na żwirkach . spotkałam tam Olimpię . fajnie było się spotkać i powspominać ♥ wczoraj byłam na spacerze z Magdą a dziś od 12 do 17 u Magdy a później na skarpie . jak widać wakacje spędzam aktywnie . będąc tyle na żwirkach zamieniłam się w murzyna xD jutro jadę pociągiem do Olimpii ! ♥ to na tyle . postaram się jutro odezwać . trzymajcie się ;******

PS: dziś dostałam ostatnią porcję zdjęć z ŁEBY 2011r. ♥ uwielbiam .


zdjęcia z wczorajszego spaceru + outfit :)





bluzka- cropp
spodenki- second hand
buty- reebok
torebeczka- oasis

środa, 4 lipca 2012

nocka .

cześć . no i transfer mi się skończył -.- jednak dziś jestem na noc u Mariki i korzystając z okazji piszę . wiem , że godzina jest dość nie typowa , ale lepsze to niż nic xD w poniedziałek cały dzień byłam na żwirkach z Wetą , Olą , Mariką , Arkiem , Pamelą i Sylwią . wróciłam do domu wykończona . wtorek aktywnie z Mariką . zrobiłyśmy kilka zdjęć , jednak nie możemy ich zgrać ... za chwilę obejrzymy jakiś film . pewnie będzie to "Przed Świtem" . jutro znów żwirki (o ile będzie pogoda) . to na tyle . trzymajcie się ;****

jakieś . wygrzebane ♥ Martynka . Poznań ;)

niedziela, 1 lipca 2012

trzysta !

hej . na samym początku napiszę , że na moim blogu pojawiło się już trzysta postów ! wow . wczoraj miałam występ a następnie wianki . spędziłam je w towarzystwie Beaty , Oli i Julii ;) było naprawdę świetnie . nie wierzę , że nie chodzimy ze sobą do klasy już od ponad roku ... czas szybko zleciał . wianki kończył pokaz fajerwerków ! było to coś magicznego . lepiej niż w sylwestra . w sumie było to takie pół roku . w końcu zakończyliśmy już 6 miesiąc roku ;) mam filmik , który tutaj wstawię . dziś idę do szpitala w odwiedziny . później do babci na imieniny . internet zaczyna mi zamulać , także możliwe , że transfer mi się skończy (nienawidzę końcówki transferu i życia w stresie kiedy się skończy xD) . to na tyle . trzymajcie się ;*****

sorki za jakość . nagrywane telefonem ;)