Obserwatorzy

Translate

piątek, 6 kwietnia 2012

filmy .

cześć ;d wczoraj już nie miałam czasu się odezwać . popołudniu byłam na spacerze z Nikki , które zapewne przeczyta tego posta , więc pozdrawiam Cię ty nienormalna istoto ludzka która drze się na cały las ♥ gdy wróciłam do domu usiadłam na chwilkę i zadzwoniła do mnie mama że mam przyjść do Intermarche . zrobiłyśmy z mamą zakupy i wróciłam do domu z wielką ochotą na sen ;) dziś gdy się obudziłam poszłam do pokoju mamy która oglądała właśnie Przed Świtem . wypożyczyłyśmy sobie z VOD właśnie ten film i dziś nic innego nie leci ;D już nie mogę się doczekać drugiej części . ok. 14 wyszłam na spacer z Megi i poszłam po Magdę . chodziłyśmy sobie po mieście i jakieś pół godziny temu wróciłam do domu . za chwilę mama będzie mi farbować włosy , bo już nie mogę patrzeć na te moje odrosty -.- co do tytułu posta . chciałam wam nieco powiedzieć o filmach jakie ostatnio oglądałam . było ich trochę , ale przez ten miesiąc już zapomniałam . najważniejszy o którym chcę powiedzieć to Igrzyska Śmierci . a oto opis filmu:
Katniss pochodzi z Dwunastego Dystryktu, jednego z najbiedniejszych regionów w państwie Panem. Kiedy jej młodsza siostra zostaje wylosowana do udziału w Głodowych Igrzyskach, corocznym turnieju organizowanym przez bezwzględne władze, Katniss zgłasza się by zająć jej miejsce. Musi opuścić nie tylko rodzinę, której jest żywicielką, ale i Gale’a, który zdaje się być kimś więcej niż przyjacielem. Aby ich jeszcze zobaczyć, musi zwyciężyć w transmitowanych przez telewizję Igrzyskach. Przeżyć może tylko jeden uczestnik. Pochodzący z biednego dystryktu i nie szkoleni w walce Katniss i chłopak Peeta, w oczach widzów skazani są na porażkę. Igrzyska są jednak nieprzewidywalne. Między młodymi rodzi się uczucie, a odważna szesnastolatka rozpala w ludziach nadzieję na zmiany. Staje się symbolem buntu i walki z niesprawiedliwością. Jednak jeśli kiedykolwiek ma zobaczyć jeszcze rodzinny Dystrykt 12, musi dokonać rzeczy niemożliwych
jak dla mnie film jest bardzo dobry . zachęcam was do obejrzenia , ale dla zachęty dodam jeszcze zwiastun ;)





oglądałam też Madagaskar 2 który jest ZAJEBISTY jak na bajkę ♥ Madagaskar oraz Shrek są moimi ulubionymi bajkami xD mogłabym je oglądać non stop , a teksty znam na pamięć ;) dla zachęty dodamy zwiastun Madagaskaru który pewnie każdy z was już widział .




kolejny film nosi tytuł Plan B w którym gra Jennifer Lopez . opis filmu dla zachęty oraz zwiastun .
Samotna kobieta (Jennifer Lopez) decyduje się za sztuczne zapłodnienie. Dochodzi ona do wniosku, że jej "biologiczny zegar" tyka. W dniu kiedy okazuje się, że jest w ciąży spotyka faceta swoich marzeń (Alex O'Loughlin).


Kolejny film to Och Życie! oczywiście opis oraz zwiastun ;)
Dwoje singli (w tych rolach Katherine Heigl i Josh Duhamel), dowiaduje się że ich wspólni przyjaciele zginęli w wypadku samochodowym. Na dodatek w testamencie wyznaczyli ich jako opiekunów swojej córki.

każdy z tych filmów jest godzien obejrzenia . tych filmów było jeszcze kilka , ale nie pamiętam tytułów ;D to na tyle . dodaję zdjęcie z Nikki i uciekam . trzymajcie się ;***


czwartek, 5 kwietnia 2012

słonecznie .

czeeeść ! i w końcu doczekałam się ! mój internet ! ♥♥♥ ach ^^ jestem szczęśliwa z tego powodu ;) ogólnie rzecz biorąc przez ten brak neta nie wiem od czego zacząć blogowanie xD może zaczniemy od najważniejszych wydarzeń z czasu gdy mnie nie było . oczywiście najważniejszy był 21 marzec . WIOSNA ! ^^ dzień zaliczam do udanych ;) było wiele zabawy itp. 24 marca razem z Mariką i Olą pojechałyśmy na Maltę do kina . byłyśmy na "Igrzyskach Śmierci" . film cudowny ! jaram się nim cały czas ;) w ostatnią niedzielę byłam z Mariką w Factory ;) było super ;) wczoraj cały czas pochmurnie , deszcz non stop padał a dziś słoneczko ! pomogę mamie w przygotowaniach na święta , a później ? jeszcze nie wiem xD to na tyle . trzymajcie się ;***

PS: postaram się dziś jeszcze napisać ;***

zdjęcia z pierwszego dnia wiosny ;)
 Pani Styszyńska . nauczycielka matematyki xD

 Pan Skawiński . "kochany" nauczyciel geografii ;D

wtorek, 3 kwietnia 2012

wykorzystanie sytuacji ;D

cześć ^^ tak jak obiecałam piszę kiedy jest okazja ;) właśnie siedzę u Mariki ;D ogólnie chciałam napisać co się działo u mnie gdy mnie nie było ^^ no więc marzec był odskocznią od mojej codzienności . spotykałam się z znajomymi z którymi jakiś czas temu urwał się kontakt , itp. jest zupełnie inaczej niż było jakiś czas temu . nie jest idealnie , ale źle też nie jest ^^ chciałabym żeby było jak dawniej , ale to raczej nie możliwe . mniejsza o to . niektórzy ludzie bardzo mnie wkurzają ... ale żyje się dalej . wybaczcie że taki krótki post , ale nie lubię pisać u kogoś . idziemy z Mariką na spacer . trzymajcie się ;*** gdy tylko będę mogła to się odezwę ;)


24.03.2012r. wyjazd do Poznania ^^

poniedziałek, 2 kwietnia 2012

przepraszam !

hej ! jestem tutaj na szybko , ponieważ mam informatykę O.o przepraszam że ostatnio nie piszę , ale nie mam internetu co jest straszną udręką dla kogoś kto prowadzi bloga . nie myślcie że mi się znudził . po prostu nie mam skąd pisać postów ... jest mi z tym bardzo źle . nie wiem kiedy będę mieć internet , do tego czasu zawsze gdy będę tylko mogła będę pisać . ja uciekam . trzymajcie się ;***