hej ;) właśnie wróciłam do domu i jestem calutka zmarznięta ! w środę nie byłam w szkole ponieważ źle się czułam , ale po południu mi przeszło i poszłam na spacer z siostrą . wczoraj po lekcjach wróciłam do domu . później na skarpę i na skarpie Wera nam powiedziała że w naszej dawnej podstawówce jest dyskoteka więc postanowiłyśmy że tam wpadniemy . bawiłyśmy się do upadłego ♥♥♥ dziś miałam 5 lekcji . po godzinie 12:15 zaczęły się dla mnie FERIE !!! po lekcjach wróciłam na chwilę do domu , zjadłam coś i wróciłam do szkoły . razem z Miłoszem poszliśmy kupić chomika ♥ jaki to jest słodziak . następnie chodziliśmy po mieście . zimno jak cholera ! wczoraj spadł śnieg . do tego świeci słońce ♥ uwielbiam taki widok . poszliśmy do baru na pływalni i tam siedzieliśmy jakieś pół godziny . jutro przyjeżdża do mnie Milena ;*** już nie mogę się doczekać ♥ postaram się odezwać jutro . trzymajcie się ;***
Obserwatorzy
Translate
piątek, 10 lutego 2012
wtorek, 7 lutego 2012
gardło .
hej ;) szczerze mówiąc dzisiejszy dzień jest pozytywny . spóźniłam się na pierwszą lekcję którą była biologia no i pisaliśmy sprawdzian . szczerze mówiąc poszło mi całkiem dobrze . nie znałam odpowiedzi na pojedyncze pytanie ale jest OK . późniejsze lekcje zleciały dość szybko . ostatnia chemia z której dostałam 5+ za kartkówkę ;) jeszcze po drodze wleciało 4+ z WF którego wręcz nie cierpię :D gdy skończyły się lekcje od razu poszłam do domu . dziś jest znacznie cieplej niż wczoraj . ale tak czy tak w domu siedzę w polarze żeby się nie rozchorować ;) dziś strasznie boli mnie gardło :(( nie chcę się rozchorować na same ferie <3 tak jak rok temu... ech . właśnie siedzę uśmiechając się jak głupia do monitora ponieważ po raz pierwszy od dłuższego czasu normalnie piszę z D. ;) mniejsza o to . ja uciekam . trzymajcie się ;*********
zdjęcia: rok temu ♥
sweterek- targ
bluzka- CatClan (grupa taneczna do której kiedyś należałam)
spodnie- Oasis
kozaki- miejscowy sklep
zdjęcia: rok temu ♥
sweterek- targ
bluzka- CatClan (grupa taneczna do której kiedyś należałam)
spodnie- Oasis
kozaki- miejscowy sklep
poniedziałek, 6 lutego 2012
walka z samą sobą .
cześć :) od razu przepraszam że nie było mnie kilka dni , ale jakoś niespecjalnie mnie ciągnie do komputera gdy wokół do załatwienia tyle spraw . w sobotę do godziny 16.30 siedziałam przed komputerem po raz kolejny porządkując moje foldery z zdjęciami . siedziałabym tak cały dzień , ale Natala z Mariką wyciągnęły mnie na łyżwy . na początek poszłyśmy na pływalnię napić się gorącej czekolady <3 a następnie wyszłyśmy w stronę Marcina i Łukasza i razem poszliśmy na lodowisko . gdy zobaczyliśmy kolejkę od razu nam się odechciało i poszliśmy do baru . siedzieliśmy , gadaliśmy a ja z Mariką na początek zamówiłyśmy sobie Pitę a pod koniec Kebaby na wynos . odprowadzając Marcina zrobiłyśmy jedno wielkie kółko . gdy weszłyśmy do mnie do domu było po 19 i zaraz przyjechała po Natalę mama . ok. 22 przyjechał po Marikę i mnie jej tata . u Mariki siedziałyśmy do 1 w nocy grając w Simsy ♥ obudziłyśmy się o 8 rano , grałyśmy dalej w Simsy , uszykowałyśmy się , zjadłyśmy śniadanie i poszłyśmy do kościoła . po kościele poszłam do domu . w domu czytałam trochę Osaczoną , ale za chwilę przyjechała kuzynka z synkiem ♥ bawiłam się z Filipem a gdy pojechali zabrałam się za lekcje . dziś rano chciałam rozwalić mój budzik o.o na serio . jak dobrze że to już ostatni tydzień szkoły ♥ w szkole 6 lekcji . po lekcjach zostałam chwilę z Ewą i poszłam do domu . w domu zrobiłam lekcje i pojechałam na skarpę . na skarpie trochę lepiej niż zawsze . wróciłam do domu po 18 . teraz siedzę słuchając muzyki ;) postaram się odezwać jutro ;) trzymajcie się ;********
ostatnio znalazłam stare (czyt. jakieś pół roku temu lub mniej ;D) zdjęcia z orkiestry ♥
ostatnio znalazłam stare (czyt. jakieś pół roku temu lub mniej ;D) zdjęcia z orkiestry ♥
piątek, 3 lutego 2012
inspiracje ;)
cześć ;) wybaczcie że piszę coraz mniej , ale gdy włączę kompa sprawdzam to co najważniejsze i to tyle ;/ nie mam nawet czasu na napisanie jakiegoś posta ... na całe szczęście mamy dziś PIĄTEK ♥ w środę nigdzie nie wychodziłam z domu . temperatura o wiele za dużo na minusie ... to przerażające . wczoraj przyszła do mnie Pamela xD co jak co ale jaja muszą być . zamówiłyśmy pizzę , siedziałyśmy słuchając muzyki i rozmawiając o wielu sprawach ;) dziś dzień był zakręcony . miałam 5 lekcji i od razu wróciłam do domu . przyszła do mnie Marika i razem z Olą i Weroniką siedziałyśmy oglądając nagranie z balu i zakończenia roku . później ja i Marika poszłyśmy do niej . robiłyśmy tam kilka zdjęć itp. teraz siedzę popijając pyszną herbatkę :D
co do tytułu posta . postanowiłam wprowadzić coś nowego na mojego bloga ;) będą to inspiracje . sama z takich zestawów ubrań korzystam . będzie to podlegało pod kategorię "outfit" :) mam nadzieję że wam się spodoba . to na tyle . trzymajcie się ;****
co do tytułu posta . postanowiłam wprowadzić coś nowego na mojego bloga ;) będą to inspiracje . sama z takich zestawów ubrań korzystam . będzie to podlegało pod kategorię "outfit" :) mam nadzieję że wam się spodoba . to na tyle . trzymajcie się ;****
prosty zestaw do szkoły na takie dni jakie ostatnio panują ;)
no i pozytywna nuta na dziś ;***
Subskrybuj:
Posty (Atom)









