Obserwatorzy

Translate

sobota, 8 października 2011

jesiennie .

siemka;*** w końcu weekend♥ najwspanialszy czas w tygodniu xD czwartek nudny a piątek spędzony aktywnie ;) miałam tylko trzy lekcje ! po lekcjach razem z Ewą i Miłoszem poszliśmy na dwójkę . z dwójki do Intermarche i znów na dwójkę xD jak to z nimi jaja musiały być xD na dwójce jeździliśmy na BMX'ie Mateusza xD no było genialne ;) na jednym było nas trzech , a czwarty zawsze robił zdjęcia xD po 12 ja z Miłoszem poszliśmy do niego . tam wbiliśmy na kompa , facebook , blogi i wypiliśmy po kawie♥ poszliśmy na spacer . zaczynam odczuwać prawdziwą jesień ;) po spacerze wróciliśmy do niego . zjedliśmy coś , pobawiliśmy się z Bartusiem i pojechaliśmy do kościoła na spowiedź xD nigdy więcej z nimi do kościoła xD nie mogłam ze śmiechu ;d po spowiedzi musieliśmy się rozstać . ja szybko do domu a oni do cioci . gdy weszłam do domu tylko przebrałam sweterek na bluzkę i jechałam z mamą do krawcowej . potem na skarpę . cały czas gdy byłam z mamą myślałam o tym co powiedział mój "przyjaciel" którego imienia nie wymienię ... to mnie strasznie zdołowało . odbyło się zebranie na skarpie . według mnie zamieniło się to w jedną wielką wojnę;/ ryczeć mi się chciało strasznie :( gdy tylko zobaczyłam że wchodzi ten ktoś , komu poświęciłam w ostatnich godzinach tyle myśli musiałam wyjść ;/ miałam na tyle szczęścia że się nie rozryczałam ... spotkanie trwało jeszcze trochę . gdy tylko się skończyło wypadłam ze skarpy jak poparzona . żeby tylko na niego nie spoglądać ... moje serce non stop krwawi ;( to strasznie boli ... ale no cóż ;( na dziś jeszcze planów nie mam , ale pewnie pójdę w jakieś urocze miejsce w Obornikach . dziś pożyczam aparat i robię zdjęcia na konkurs . mam świetny pomysł na outfit ;D tylko muszę zobaczyć czy te części garderoby są jeszcze gdzieś u mnie xD to na tyle postaram się odezwać wieczorem ;) pa;***

zdjęcia z wczoraj♥






































+ piosenka na dzisiejszy dzień♥

środa, 5 października 2011

polski ...

witam;***** przez nadmiar nauki nie mam nawet czasu włączyć kompa , ale dziś mi się udało ;) na 17 lecę do kościoła na różaniec ... gdy wrócę wezmę się za polski . jutro mam sprawdzian . teraz siedzę z matematyką ;) nie jest tak źle . o dziwo jakoś to ogarniam . jutro trzeci tydzień z rzędu idę na trzecią lekcję xD nie ma to jak brak dwóch pierwszych wf  xD ja muszę już spadać . postaram się odezwać jak najszybciej . pa;***

PS: blog Olimpii ♥ KLIK

niedziela, 2 października 2011

jak w lato

siemka ;D niecałą godzinę temu wróciłam z kościoła . gdy wychodziłam było strasznie chłodno . musiałam wziąć ze sobą kurtkę . potem zaczęło robić się strasznie gorąco . na końcu już nie mogłam wytrzymać ! wszystko mnie parzyło ;// latem naszym hasłem było: "piękna jesień tego lata" . mamy 2 październik i "piękne lato tej jesieni" -.- pogoda jest strasznie zmienna ;/ jestem strasznie zmęczona :( chciałabym tylko spaaaaaaać♥ plany na dziś: nauka  + spacerek ;) życzę miłej niedzieli . pa;*****

zdjęcie małej Donatki . tylko spaaaaaać♥


+ piosenka na dziś ;) Bruno Mars ;D

sobota, 1 października 2011

We Found Love

dobry wieczór ;) dzisiejszy dzień zleciał szybko . obudziłam się po 7 ... na 9 miałam zbiórkę na skarpie . a o 10 mieliśmy pogrzeb ... obiecałam sobie że nie będę płakać . a jednak nie wyszło :( do domu wróciłam ok. 11 . usiadłam przed kompem i musiałam ogarnąć zdjęcia . o 16 pojechałam na urodziny kuzynki . zaprosiła swoich znajomych . nie ma to jak malować dziewięciolatki ... xD z moimi zdolnościami plastycznymi nie wyglądało to za bardzo xD po 19 byłam już w domu . wykąpałam się i mam zamiar spędzić resztę tego cudownego wieczoru pisząc na gg , jedząc winogrono i słucham najnowszej piosenki Rihanny ♥ We Found Love . pooolecam ! ;) jest boska . zupełnie inna od tych które były na jej ostatnich płytach . to na tyle . plany na jutro: nauka ;D no i może jakiś mały wypad na miasto . to na tyle . dobranoc ;****

fot. Miłosz ;) kwiecień 2011 .