Obserwatorzy

Translate

niedziela, 14 sierpnia 2011

kryzys ...

siemka . przepraszam że wczoraj nic nie napisałam , ale nie miałam czasu . Cały dzień szukałam mojego pieska Amiga :( zaginął wczoraj ok. 12 , więc jestem w strasznym stanie . Nie mam nawet sił żeby tutaj pisać :( wszyscy mi piszą że na pewno się znajdzie . Mam taką nadzieję . Przyjaciele mnie zaskoczyli . Ponieważ nie myślałam że Natalia z Miłoszem z taką chęcią przyjdą parę kilometrów , żeby tylko mi pomóc . Gdy Nikki się dowiedziała też od razu do mnie przyszła . Klaudia zajrzała do schroniska , a ok. pół godziny po tym była już z nami . Wiktor również pomógł .Dziękuję im bardzo że ze mną byli ♥ ja teraz spadam ogarnąć się troszkę . pa ;*

dla udekorowania notki . pewnego dnia u Miłosza ;)

piątek, 12 sierpnia 2011

video i zdjęcia .

siemka ;* przepraszam że piszę dopiero teraz , ale wcześniej nie miałam czasu ... Dzisiejszy dzień spędziłam dość aktywnie , a mianowicie byłam na spacerze z Klaudią i Magdą , od razu po spacerze leciałam na występ . Do godziny 17.15 było ciepło i słonecznie , ale potem zaczęło się chmurzyć . Przed 18 wyszłam ze skarpy z Olimpią i poszłyśmy na chwilę do mnie . I zaczęło straaaaaaasznie padać ;/ potem poszłam odprowadzić trochę Oli , i wróciłam do domu . Teraz siedzę , piję herbatkę i zastanawiam się nad obejrzeniem jakiegoś filmu .

DZIŚ W NOCY SPADAJĄCE GWIAZY ! ;D 


będzie to ciekawy widok ;D już nie mogę się doczekać ! Jutro o ile dopisze pogoda idę do Natalii a od niej do Miłosza . Teraz mam dla was kolejną dawkę zdjęć , i parę filmików z Łeby . Do jutra ;***












no a teraz parę filmików ;D


czwartek, 11 sierpnia 2011

Photo Łeba .

dobry wieczór ;) mam dla was kolejną dawkę zdjęć z Łeby . A więc zaczynamy :




















miejsce jak dla mnie jest magiczne i niepowtarzalne ♥ ale niestety w tym roku dowiedzieliśmy się że nasz ośrodek po okresie letnim zostaje burzony , i budowany od nowa , od fundamentów . Wiele tam przeżyliśmy , a teraz tak nagle zostaje to wszystko zburzone ... Oczywiście na pamiątkę Donatka chodziła po ośrodku i robiła zdjęcia . Mam też dla was videoblogi ;D ale to w innym poście .

Dziś do godziny 15.40 siedziałam w domu z kuzynką . Czytałam książkę , przegrywałam zdjęcia itp. Potem poszłam na skarpę i w końcu spotkałam się z Olimpią ♥ dawno jej nie widziałam , więc miałyśmy trochę do pogadania . Jutro z rana dostaniecie kolejną porcję zdjęć , a na wieczór vidoblogi ;) jutro o 16.00 mam zbiórkę na skarpie i występ na deptaku . Teraz lecę robić sobie kolację ;) i czytam dalej książkę ;)) do jutra ;*******

wróciłam !

dzien dobry kochani ♥ wiem że jest wczesnie , ale tak się za wami stęskniłam że nie mogłam sobie odpuścić napisania posta . Kolonia zleciała strasznie szybko , nawet nie zauważyłam kiedy . Mam mnóstwo fotek , więc będą one porozdzielane na parę postów . Teraz napiszę wam co robiliśmy w skrócie , a po południu opiszę więcej .

Chodziliśmy po plaży i po mieście , byliśmy na wydmach i w parku dinozaurów , wesołe miasteczko itp. Na początek postanowiłam dać zdjęcia z wypadu na miasto i z chrztu pierwszo kolonistów (byłam diabłem xD) . Po południu dodam więcej ;) teraz lece na targ z braciszkiem ♥ do potem .