Obserwatorzy

Translate

wtorek, 3 maja 2011

offer up a smile .

siemka kochani ;* jestem dosyć radosna , lecz jedno mnie dobija - pogoda ;/ miałyśmy dziś występ i musiałyśmy wyciągnąć marynarki z szafy , ponieważ temperatura ok. 5.oo była minusowa . W ręce i klatkę było nam ciepło , ale nogi nam strasznie zmarzły ... Gdy weszłam do domu pomogłam mojej mamie ostrzyc Amiga . Przez resztę dnia siedzę w domu ponieważ nie chciałabym być chora , a już coś mnie bierze tak jak wspominałam . Jutro do szkoły ... Ech ... Z samego rana poprawiam pracę klasową z matematyki więc muszę powtórzyć materiał . Mam dla was parę fotek . Postaram się jutro odezwać ;) pa;*




poniedziałek, 2 maja 2011

This time we're going all .

siemka ;d właśnie jestem po spacerku . Na dworze jest tak zimno że właśnie parzę sobie herbatkę na ogrzanie . Jeśli chodzi o farbowanie kolor jest troszkę ciemniejszy niż był . Planuję na czerwiec kolejne farbowanie na mocniejszy już kolor . Na zdjęciach nie widać że jest ciemniejszy ale no cóż .

zdjęcie zrobione na szybko . 


Jutro muszę wstać wcześniej , ponieważ mam kolejny występ . Mam nadzieję że jutro będzie cieplej . Ahh . Do jutra ;*

And I owe it all to you .

Siemka . Właśnie siedzę z siostrą i kuzynką i czekamy aż będę mogła zmyć farbę z włosów . Miałam w zamiarach zrobić sobie brąz , ale na początek postanowiłam zrobić ciemny blond . Oczywiście dodam fotki , ale to dopiero gdy wrócę do domu . Teraz zabieram się za oglądanie Zaćmienia z dziewczynami . Paa;*







































 fotki z pokazu o którym możecie przeczytać tutaj: http://bydasiaaa.blogspot.com/2011/04/all-i-want-from-you.html

niedziela, 1 maja 2011

Przeziębiona ...

siemka kochani . Już wczoraj czułam że coś mnie bierze , ale wolałam o tym nie myśleć , dziś się przekonałam że  jednak jestem przeziębiona ;// nigdzie dziś nie wychodziłam , wczoraj również . Dziś nigdzie nie wyszłam ponieważ pogoda zbytnio nie dopisuje ... Ale i tak musiałam wyjść na krótki spacer z moim pieskiem . Było mi tak zimno że włożyłam na siebie płaszczyk i apaszkę . Jestem wykończona . Zasnęłam po godzinie 2.10 , a obudziłam się przed 10.00 więc jestem zmęczona ... Wzięłam już wiele tabletek typu witamina C itp ... Mam dla was parę fotek z ferii , ponieważ wczoraj tak mi się nudziło że poukładałam wszystkie moje foty do folderów ;) jest ich niewiele gdyż feriami nie nacieszyłam się zbyt długo .