Siemka . ;)) dzisiejszy dzień spędziłam jak każdy inny . rano-szkoła , popołudnie spędzone przed komputerem , oraz na spacerze z Nikki , która właśnie siedzi obok mnie ;) JA JUŻ CHCĘ PRAWDZIWĄ WIOSNĘ ! Mam już dość tych wszystkich pochmurnych dni ... Czekam aż wyjdzie słońce i będę mogła śmigać w samej bluzie . To tyle na dziś ;) jutro postaram się tutaj zawitać . A teraz fotki ;)
kurtka- H&M
spodnie- Levis
buty- miejscowy sklep
Obserwatorzy
Translate
czwartek, 14 kwietnia 2011
poniedziałek, 11 kwietnia 2011
You know it's just too little too late
Hej kochani . Jaki wspaniały dzień , aż chcę się śpiewać ;) pogoda może nie dopisuje doskonale , ale humor jak najbardziej . Jutro jedziemy na wycieczkę do Biskupina malować pisanki xD Hahaha ;) nie ważne gdzie jadę , ważne z kim jadę ;* dziś przeczytałam maila od Anety (pozdrowienia dla Ciebie) , która poprosiła mnie żebym pokazała moje ostatnie zdobycze ;) moje ostatnie zdobycze to w większości rurki . Znalazły się tam spodnie z Levisa , Reportera oraz z Second Hand'u . Do tego bluzka z H&M . Jak na razie próbuję jakoś przerobić bloga , ale jakoś nie mam weny ;/ postaram się jutro odezwać . Do jutra kochani ;*
spodnie- Second Hand
bluzka- H&M
spodnie- Reporter
spodnie- Levis
leginsy- no name
spódniczka- second hand
bluzka- pepco
koszula- no name
kamizelka- miejscowy sklep
spodnie- Second Hand
bluzka- H&M
spodnie- Reporter
spodnie- Levis
leginsy- no name
spódniczka- second hand
bluzka- pepco
koszula- no name
kamizelka- miejscowy sklep
niedziela, 10 kwietnia 2011
without tears .
Hello ! ;D w końcu nowy transfer . Hura ! Wczorajszy dzień był boski . O 12.oo miałam jechać do Beaty żeby zrobić plakat na konkurs , ale okazało się że do babci jadę , ale jednak mama stwierdziła że pojedzie po babcię i przywiezie ją do nas ... Więc napisałam do Miłosza ;)) mój osobisty fotograf;* i praktycznie cały dzień spędziłam z Miłym . Ahhh ^^ czekam na fotki z wszystkich naszych "sesji" xD . Jutro do szkoły ... Wrrr . Dziś dodam fotki , z testów oraz z rowerów z Nikki ;] Jeśli macie jakieś pytania możecie je pisać w komentarzach , a ja postaram się na nie odpowiedzieć w poście ;) Do zobaczenia kochani ;***
spodnie- oasis
bluzka- bershka
wisiorek- flo
buty- miejscowy sklep
bluza- reporter
bluzka- oasis
leginsy- second hand
buty- miejscowy sklep
spodnie- oasis
bluzka- bershka
wisiorek- flo
buty- miejscowy sklep
bluza- reporter
bluzka- oasis
leginsy- second hand
buty- miejscowy sklep
piątek, 8 kwietnia 2011
all I want from you .
Siemka ;D gościnny post u Nikki , ponieważ zabrakło mi transferu. Testy były wyjątkowo łatwe od poprzednich. Dziś z dziewczynami nie miałyśmy lekcji, ponieważ w szkole odbył się pokaz mody pt. "Rzym stroi się na wiosnę" xD . Anita, Nikki, Berta, Tosia, Dżuli i Milena zgłosiłyśmy, jako modelki
hahaha . xD W niedziele, obiecuję napisać post, gdyż będę miała transfer. Teraz parę fotek z dzisiejszego pokazu . ;]]
Najnowsza modelka - Adasia hahaha . xD
hahaha . xD W niedziele, obiecuję napisać post, gdyż będę miała transfer. Teraz parę fotek z dzisiejszego pokazu . ;]]
Najnowsza modelka - Adasia hahaha . xD
Subskrybuj:
Posty (Atom)





