Obserwatorzy

Translate

czwartek, 14 kwietnia 2011

Only that you believe I am ashamed .

Siemka . ;)) dzisiejszy dzień spędziłam jak każdy inny . rano-szkoła , popołudnie spędzone przed komputerem , oraz na spacerze z Nikki , która właśnie siedzi obok mnie ;) JA JUŻ CHCĘ PRAWDZIWĄ WIOSNĘ ! Mam już dość tych wszystkich pochmurnych dni ... Czekam aż wyjdzie słońce i będę mogła śmigać w samej bluzie . To tyle na dziś ;) jutro postaram się tutaj zawitać . A teraz fotki ;) 






 kurtka- H&M
spodnie- Levis
buty- miejscowy sklep

poniedziałek, 11 kwietnia 2011

You know it's just too little too late

Hej kochani . Jaki wspaniały dzień , aż chcę się śpiewać ;) pogoda może nie dopisuje doskonale , ale humor jak najbardziej . Jutro jedziemy na wycieczkę do Biskupina malować pisanki xD Hahaha ;) nie ważne gdzie jadę , ważne z kim jadę ;* dziś przeczytałam maila od Anety (pozdrowienia dla Ciebie) , która poprosiła mnie żebym pokazała moje ostatnie zdobycze ;) moje ostatnie zdobycze to w większości rurki . Znalazły się tam spodnie z Levisa , Reportera oraz z Second Hand'u . Do tego bluzka z H&M . Jak na razie próbuję jakoś przerobić bloga , ale jakoś nie mam weny ;/ postaram się jutro odezwać . Do jutra kochani ;*

 spodnie- Second Hand





































bluzka- H&M
 spodnie- Reporter
spodnie- Levis



























































leginsy- no name
spódniczka- second hand
bluzka- pepco
koszula- no name
kamizelka- miejscowy sklep

niedziela, 10 kwietnia 2011

without tears .

Hello ! ;D w końcu nowy transfer . Hura ! Wczorajszy dzień był boski . O 12.oo miałam jechać do Beaty żeby zrobić plakat na konkurs , ale okazało się że do babci jadę , ale jednak mama stwierdziła że pojedzie po babcię i przywiezie ją do nas ... Więc napisałam do Miłosza ;)) mój osobisty fotograf;* i praktycznie cały dzień spędziłam z Miłym . Ahhh ^^ czekam na fotki z wszystkich naszych "sesji" xD . Jutro do szkoły ... Wrrr . Dziś dodam fotki , z testów oraz z rowerów z Nikki ;] Jeśli macie jakieś pytania możecie je pisać w komentarzach , a ja postaram się na nie odpowiedzieć w poście ;) Do zobaczenia kochani ;***


































spodnie- oasis
bluzka- bershka
wisiorek- flo
buty- miejscowy sklep 






































bluza- reporter
bluzka- oasis
leginsy- second hand
buty- miejscowy sklep

piątek, 8 kwietnia 2011

all I want from you .

Siemka ;D gościnny post u Nikki , ponieważ zabrakło mi transferu. Testy były wyjątkowo łatwe od poprzednich. Dziś z dziewczynami nie miałyśmy lekcji, ponieważ w szkole odbył się pokaz mody pt. "Rzym stroi się na wiosnę" xD . Anita, Nikki, Berta, Tosia, Dżuli i Milena zgłosiłyśmy, jako modelki 
hahaha . xD W niedziele, obiecuję napisać post, gdyż będę miała transfer. Teraz parę fotek z dzisiejszego pokazu . ;]]








































































Najnowsza modelka - Adasia hahaha . xD