Obserwatorzy

Translate

piątek, 10 sierpnia 2012

nie wytrzymam xD

hej :D dziś nowy transfer . jednak nie wytrzymam bez pisania tutaj . co prawda gdy nie miałam internetu jakoś mi to specjalnie nie przeszkadzało xD jednak teraz nie mogę się powstrzymać . powiem wam , że ten czas gdy tutaj nie pisałam spędziłam aktywniej niż początek wakacji . spotkania ze starymi znajomymi , urodziny koleżanek , nocki , Poznań , żwirki , rowery , sesje . jakoś nawet nie zauważyłam jak dzień leci za dniem i już za 5 dni jadę na śląsk . czuję się niesamowicie . pozytywna energia na maksa ;D może dziś wieczorem jeszcze napiszę dokładniej , a teraz lecę na spotkanie . trzymajcie się ;********


żyj chwilą ♥
fot; Marika ;)

czwartek, 2 sierpnia 2012

jednak przerwa .

hej. sorki , że przez ostatnie dni nie pisałam , ale skończył mi się transfer . przez ten czas przemyślałam różne sprawy . postanowiłam zrobić przerwę . wiele się teraz u mnie dzieje . żyję wakacjami , których połowa już minęła . nie chcę przestać tutaj pisać , ale nie spędzam tyle czasu przed kompem ile powinnam . nie wiem ile mnie tutaj nie będzie . może napiszę jak będę mieć transfer , może jak się skończą wakacje . to na tyle . dziś jestem na nocce u Wety i dodaję zdjęcie :) trzymajcie się ;*****

KOCHAM WAS I JUŻ TĘSKNIĘ :D


środa, 25 lipca 2012

na żwirkach .

cześć :) przepraszam , że wczoraj nie napisałam , ale obudziłam się dość późno , robiłam generalny porządek w pokoju , poczytałam chwilę książkę i poszłam na skarpę . dziś pojechałam na żwirki razem z Agatą , Kamilą , Asią i Pauliną . spotkałam tam Olimpię ♥ kilka godzin zleciało szybko . nie siedziałam tam za długo . po 16 byłam już w domu . poczytałam książkę i postanowiłam napisać . gdy pogoda wraca nie mam czasu na pisanie . jutro też wybieram się na żwirki . to na tyle . trzymajcie się ;********

zdjęcia robione 28.06.2012r. ♥ pierwsze wyjście na żwirki w tym roku xD



poniedziałek, 23 lipca 2012

jest i słońce !

hej :D zacznę od tego , co jest tematem dnia mojego miasta . wczoraj ok. godziny 23 wybuchł pożar w Metalplast , znanym też jako Rukki . zakład znajduje się niedaleko mieszkania mojej cioci . gdy się o tym dowiedziałam od razu powiedziałam rodzicom . wsiedliśmy do auta i pojechaliśmy . jednak nie było nic oprócz dymu . pojechaliśmy do wuja na stację , która znajduje się niedaleko . powiedział nam , że dwadzieścia minut temu był tutaj horror . po prostu było widać płomienie . ja cały czas pisałam z Nikki . informowałam ją a ona mnie . wjechaliśmy na chwilę do cioci i wróciliśmy . położyłam się do łóżka i już zasypiałam gdy usłyszałam huk . po chwili dzwoni ciocia , że coś wybuchło i aż im się dom zatrząsł ! ;o widziała pełno płomieni . więc znów do niej pojechaliśmy . jednak już zdążyli wszystko uspokoić ... do domu wróciłam przed 1 w nocy . od razu zasnęłam . dziś musiałam się obudzić przed 8 , ponieważ jechałam z mamą do lekarza . później pojechałyśmy na zakupy i do cioci . przed chwilą wróciłyśmy . jem kisiel Frugoo ♥ mniam . później idę na spacer z Arkiem a potem na skarpę . dziś już się pewnie nie odezwę . to na tyle . trzymajcie się ;*******

PS: jest i słońce ! :D cieplutko ♥

 zdjęcia z zakończenia roku szkolnego ;d

 Donata Anna i Marika Anna ♥

outfit ;d
bluzka- bershka
bolerko- miejscowy sklep
spódniczka- new look
buty- miejscowy sklep




EDIT:
znalazłam filmik z pożaru . za wiele nie widać i filmik jest nagrany gdy strażakom udało się już trochę ugasić . KLIK