hej :) od piątku jestem w domu , jednak dopiero dziś dostałam nowy transfer . pobyt w Poznaniu cudowny , jednak trzeba było wrócić do szarej rzeczywistości . i faktycznie gdy wjechałam do Obornik padał deszcz i było strasznie pochmurno ... z czasem się rozpogodziło . poszłam z Olą i Wetą do wesołego miasteczka a później na miasto kupić prezent Arkowi na urodziny . przy okazji kupiłam sobie śliczne body :D oczywiście noszę je jako bluzkę ;) jutro je zaprezentuję . wczoraj do godziny 15 siedziałam w domu nic nie robiąc . później zaczęłam się szykować na występ . do domu wróciłam dopiero po 22 ... byłam strasznie zmęczona . jakoś dałam radę . pokażę wam zdjęcia z występu . zdjęcia będę mieć dopiero w przyszłym tygodniu . już nie mogę się doczekać by je wam pokazać . dziś muszę się uczyć . ja już chcę zakończenie roku szkolnego . ech ... to na tyle . trzymajcie się ;*******
Obserwatorzy
Translate
niedziela, 10 czerwca 2012
czwartek, 7 czerwca 2012
wiele do zwiedzania .
hej :) dzisiejszy dzień również aktywny ;) kocham takie spędzanie czasu . dziś jestem o wiele więcej zmęczona niż wczoraj . z dnia na dzień robi się coraz cieplej . dzisiejszymi punktami zwiedzania były: Stary Rynek , Strefa Kibica (Euro 2012) , Ogród Jordanowski , Piccolo . mimo , że mam wolne od szkoły spotkałam panią pedagog ze szkoły O.o szok . nawet w Poznaniu można spotkać znajomych z miasta . wiele lat nie byłam na starym rynku , więc zapomniałam jakie to miejsce jest czarujące . gdy wrócę do domu rozdzielę zdjęcia na poszczególne posty . wypiłam kawę i staram się jakoś ogarnąć . za chwilę czas na kolację , a tym czasem spadam grać w PS3 ;) DanceStar ... kupa śmiechu ^^ trzymajcie się ;***
pozdrowienia ode mnie , Martynki i Maksia :D (sesja zdjęciowa kamerką♥)
środa, 6 czerwca 2012
spacerowo .
hej ;D jakiś czas temu wróciłam ze spaceru po okolicy :) byłam w jednym z najładniejszych parków jakie widziałam ♥ od teraz postanowiłam , że będę częściej przyjeżdżać do Poznania , nawet pociągiem . równie dobre wrażenie zrobił na mnie Rynek Jeżycki ;o normalnie kocham to miasto ♥ później poszliśmy McDonald's na przekąskę . wróciliśmy do domu i tak siedzimy . pogoda jest o wiele lepsza niż wczoraj . wczoraj cały czas padało i było bardzo zimno . a dziś było na tyle ciepło , że razem z ciocią założyłyśmy krótkie spodenki :D to na tyle . myślę , że odezwę się jeszcze jutro . trzymajcie się ;******
wtorek, 5 czerwca 2012
w Poznaniu .
cześć ;) mam nadzieję , że nie myśleliście , że zaniedbuję bloga lub coś takiego ... po prostu znów skończył mi się transfer . przez ponad tydzień trochę się wydarzyło . ogólnie podsumowując jest bardzo dobrze ;) od dziś popołudnia jestem w Poznaniu . zostaję tutaj aż do (prawdopodobnie) piątku . gdy tylko wrócę do domu i będę mieć transfer postaram się opisać wydarzenia z ostatnich dni . ognisko , dzień dziecka itp. to na tyle . dodaję zdjęcie z piątkowej sesji z Miłoszem . trzymajcie się ;*****
jest ich wiele więcej ♥
+nuta na dziś ♥ without you by Lana Del Rey
Subskrybuj:
Posty (Atom)









