Obserwatorzy

Translate

niedziela, 25 grudnia 2011

wesołych !

cześć :D od razu na początku chcę życzyć wszystkim wszystkiego najlepszego ! ♥ nie będę się wysilać bo nie jest zbyt dobra w życzeniach dlatego życzę tego co wszyscy : zdrowia , szczęścia , miłość , przyjaźni , pieniążków i wszystkiego czego sobie zapragniecie ! jeszcze dwa dni przed wigilią leżał piękny biały śnieg ♥ wczoraj nie było już nic ... tegoroczną wigilię spędziłam w domu z najbliższymi . później poszliśmy do krewnych ;) od każdego jakiś drobny upominek itp . gdy zobaczyłam mojego wujka przebranego za Mikołaja nie mogłam z śmiechu ^^ był to dość śmieszny widok , a moja 3 letnia kuzynka się troszkę wystraszyła . dziś wstałam dość późno , a to wszystko przez to że nie czuję się najlepiej . mam straszy katar :( za chwilę przychodzą do nas dwie siostry mojego taty i muszę już mykać . trzymajcie się ;****

PS: JEST TO JUŻ MÓJ 200 POST ! O.o jak ten czas szybko leci ...

Rockin' Around The Christmas Tree ♥ wolę wykonanie Miley Cyrus ;)










czwartek, 22 grudnia 2011

wigilia klasowa :)

hej ;) dziś jak zawsze na 7.55 do szkoły . pierwsze dwie lekcje pierwsze klasy miały konkurs . później normalna lekcja która powinna być w planie a później każda klasa miała własną wigilię . było fajnie :) chodziliśmy po szkole i składaliśmy sobie wszyscy życzenia . później razem z Miłoszem , Ewą i Krzychem poszliśmy na dwójkę . na dwójce siedzieliśmy do 13 . następnie do domu . ogarnęłam swój pokój . zajęło mi to pół godziny xD następnie poszłam na spacer z Nikki ♥ brakuje mi tego debilka ;))) właśnie weszłam do domu , piję cieplutką herbatkę i jem mandarynki . na jutro nie mam planów ale chyba pomogę mamie w kuchni . to na tyle . trzymajcie się ;*****

PS: nie ma to jak outfit robiony w kawałkach :D zdjęcia słabej jakości , robione telefonem ♥ xD






















































bluzka - reserved
kamizelka - cropp
spodenki - levis
rajstopy - miejscowy sklep
buty - miejscowy sklep

środa, 21 grudnia 2011

śnieeeeeeeeeeeeeeeg ! ♥

hej ;) dziś spadł pierwszy śnieg ! cieszyłam się jak małe dziecko , ale po dłuższym spacerze miałam go serdecznie dość ;p wczoraj była na skarpie wigilia . jest to już moja 6 wigilia w tym miejscu ;o w styczniu będzie 7 lat . dziś mieliśmy jasełka w szkole . to była jakaś porażka ;/ dziękuję wszystkim którzy mnie rozśmieszali :* później poszłam z Natalą na miasto i do domu . następnie doszli do nas Wiktor z Miłoszem i poszliśmy na Zamkową . później do LO i do domu . właśnie siedzę z Natt , przepisujemy kolędę , jemy mandarynki i pijemy herbatkę ♥ jutro mamy wigilię klasową i szykuje się kolejny outfit :D to na tyle . trzymajcie się ;*












poniedziałek, 19 grudnia 2011

informatyka :D

cześć :D
właśnie siedzę na informatyce i piszę na szybko posta xD wczoraj byłam w kościele , później nauka a pod wieczór wyszłam na spacer z Darią , Miłoszem i Julią :D dziś jak zawsze wstałam o 6 . o 7.20 Miłosz już po mnie był i poszliśmy do szkoły . jest to moja ostatnia lekcja . za chwilę idę z Mariką do "żabki" po jedzenie a później na poprawę z geografii :) później do domu zanużyć się w moim małym królestwie . może pójdę na skarpę , ale jeszcze nie wiem ... to na tyle . postaram się odezwać jak najszybciej ♥ pa;***



piosenka o której już dawno zapomniałam ! ;o ostatnio razem z siostrą sobie przypomniałyśmy ♥ polecam ;*