Obserwatorzy

Translate

wtorek, 16 sierpnia 2011

bogdanowo .

siemka;* wczoraj wpadłam razem z Natalią na pomysł na nockę u niej , dlatego piszę teraz , bo potem nie będę miała już czasu . Za chwilę wyruszam na miasto porozwieszać jeszcze ogłoszenia , a potem do bogdanowa . Mam nadzieję że przy Natt. zapomnę o tym co się teraz dzieje . Wczoraj dokończyłam film . Komedia nie do pobicia ;D widziałam tam paru znajomych aktorów , ale nie wiem zupełnie gdzie ich przykleić ;/ polecam !

Teraz lecę . Życzę wam udanego dnia . Do jutra ;*****











poniedziałek, 15 sierpnia 2011

uści .

dobry wieczór . przepraszam że tak późno , ale miałam sporo rzeczy na głowie . Nie będę się rozpisywać , ponieważ mam zamiar dokończyć oglądanie filmu razem z siostrą . Dziś wpadłam do Miłosza , do uścikowa razem z Natalią . Zobaczyłam cudoooownego Bartusia ♥♥♥ jaki ten maluch jest cudowny ;) mam kolejne zdjęcia z Łeby ;) no i oczywiście z dzisiejszego spacerku po tej dziwnej wiosce ;p ale nie dodam bo siostra nie może się doczekać końcówki filmu ;) oglądamy "Wampiry i świry" . Lubię każdą parodię filmu , pod warunkiem że zobaczę oryginał . Lubię komedie , a ta trafiła w moje serce ;p oczywiście zwiastun . A teraz życzę miłej nocy ♥


PS: Nowa kategoria dotycząca filmów ;)

niedziela, 14 sierpnia 2011

Fakty .

cześć . dziś jestem już tutaj po raz drugi . Moje życie powoli się rozpada , ale staram się o tym nie myśleć ... Z racji tego że mam już 45 obserwatorów , postanowiłam napisać 45 faktów o mnie ;D no to zaczynamy :

1. Urodziłam się 24 Lutego 1998r., w Obornikach .
2. Mam dwójkę rodzeństwa . Starszego o 5 lat brata Bartka , i rok młodszą siostrę Olę .
3. Rodzina jest dla mnie najważniejsza w życiu .
4. Przyjaciele mogą na mnie polegać w każdej sytuacji .
5. Jestem wrażliwa , pomocna , wredna , uparta i otwarta .
6. Od sześciu lat uczęszczam do Obornickiej Orkiestry Dętej , jako Tamburmajorka .
7. W czerwcu 2009 zaczęłam uczęszczać na lekcje tańca nowoczesnego (zespół CatClan) . Moja przygoda z zespołem zakończyła się w wrześniu 2010r.
8. Moje zainteresowania to: muzyka , fotografia , fryzjerstwo oraz architektura .
9. W czwartej klasie podstawówki uczęszczałam na kółko teatralne .
10. W zerówce brałam udział w konkursie piosenki razem z siostrą .
11. W maju 2011r., brałam udział w konkursie piosenki religijnej .
12. Wiele lat uczęszczałam na chórek kościelny .
13. Parę lat temu uczyłam się gry na gitarze .
14. Uwielbiam zwierzęta .
15. Moimi idolkami są: Rihanna , Ewa Farna i Beyonce .
16. Inspiracją na bloga była EveGore oraz Honorata "Honey" Skarbek .
17. Moim ulubionym zespołem muzycznym jest Black Eyed Peas
18. Jestem dość dojrzała jak na swój wiek .
19. Rok temu zaczęłam przygodę z Sagą Zmierzch .
20. Jestem energiczna , i chciałabym robić tysiąc rzeczy na raz .
21. Uwielbiam spędzać czas z 11 lat starszą kuzynką Kasią .
22. Uwielbiam małe tatuaże , w najdziwniejszych miejscach .
23. Moją ulubioną wakacyjną miejscowością jest Łeba .
24. Lubię najróżniejsze ciuchy . Mogę nosić wszystko .
25. W tym momencie jestem singielką , i jestem z tego powodu szczęśliwa ;)
26. Moim zdaniem rodzice są najlepszymi przyjaciółmi .
27. Wierzę w to że moje marzenia się kiedyś spełnią . "wszystko może się spełnić , gdy tylko w to uwierzymy"
28. Wierzę w przyjaźń między dziewczyną a chłopakiem , choć z czasem przyjaźń może zmienić się w coś więcej .
29. W przyszłości chciałabym otworzyć własny salon fryzjerski .
30. Jestem pamiętliwym człowiekiem .
31. Przyzwyczajam się szybko do nowych ludzi i nowego otoczenia .
32. Chciałabym być osobą rozpoznawalną (nie sławną!)
33. Uwielbiam kontaktować się z moimi czytelnikami .
34. Kocham śpiewać .
35. Blog jest miejscem od którego nie mogę się oderwać .
36. Wierzę w miłość od pierwszego spojrzenia .
37. Nie daję sobie wejść na głowę .
38. Chciałabym rozwijać się z moją pasją . (śpiew)
39. Uwielbiam długie spacery z przyjaciółmi .
40. Uwielbiam spędzać czas na skarpie .
41. Nie lubię się kłócić .
42. Kocham różnego typu imprezy lub zabawy .
43. Moja klasa jest dla mnie mega ważna .
44.  Chciałabym mieś kolczyk w nosie .
45. KOCHAM ŻYCIE ! ♥♥♥

To tyle na ten temat ;) teraz życzę wam udanego długiego weekendu ;D pa ;****

zdjęcia z piątkowego występu .

kryzys ...

siemka . przepraszam że wczoraj nic nie napisałam , ale nie miałam czasu . Cały dzień szukałam mojego pieska Amiga :( zaginął wczoraj ok. 12 , więc jestem w strasznym stanie . Nie mam nawet sił żeby tutaj pisać :( wszyscy mi piszą że na pewno się znajdzie . Mam taką nadzieję . Przyjaciele mnie zaskoczyli . Ponieważ nie myślałam że Natalia z Miłoszem z taką chęcią przyjdą parę kilometrów , żeby tylko mi pomóc . Gdy Nikki się dowiedziała też od razu do mnie przyszła . Klaudia zajrzała do schroniska , a ok. pół godziny po tym była już z nami . Wiktor również pomógł .Dziękuję im bardzo że ze mną byli ♥ ja teraz spadam ogarnąć się troszkę . pa ;*

dla udekorowania notki . pewnego dnia u Miłosza ;)