Obserwatorzy

Translate

sobota, 4 czerwca 2011

uścikowo .

siemka;* jakieś pół godziny temu wróciłam od Miłosza z Uścikowa . Nie ma to jak spacer po Uści , "opalanie" na ogródku i oglądanie filmu xD oczywiście musiał porobić parę fotek .Mam kilka zdjęć na telefonie ;) w końcu zgrał mi chociaż parę fotek z naszych wypadów ;)) trochę ich było ;D teraz siedzę z moją Martynką i gadamy o wszystkim :* teraz będę oglądać różne fotki z Martynką a potem jakiś film ;D do jutra;****
dam fotki od Miłego ;*

 rozmazany Filipek ;*



 z Miłoszem ;*



 "chcesz chipsa?" xD

 uwielbiam te jego minki ♥ ;D

piątek, 3 czerwca 2011

weekend !

siemka;** dzisiejszy dzień minął dość szybko (jak reszta dni) . Rano zaspałam do szkoły i zostałam w domu . O 14.30 pojechałam z mamą na poszukiwania sukienki na bal ;)) i w końcu znalazłam ! Jest jedyna w swoim rodzaju . Pozostanie ona niespodzianką do balu ;)) następnie poszłam na skarpę na dzień dziecka . Było zabawnie , szczególnie gdy mój znakomity braciszek robił z siebie idiotę xD hahaha ;D nie ma to jak osobisty klaun ♥ chociaż się często kłócimy i tak go kocham;* gdy przyszła Olimpia gadałyśmy o różnych sprawach (jak zawsze xD) wróciłam o 19.55 przymierzyłam jeszcze raz sukienkę i poszłam oglądać Top Trendy , ale jakoś mnie nie wciągnęło i postanowiłam usiąść przy kompie ;D teraz piszę posta sprawdzam Facebooka i pocztę oraz jem cudowną pizzę ;) jutro sobota ... trzeba coś zorganizować jakieś spotkanie ;)) nie mam szczególnych planów na jutro , ale wiem że na 1000000% nie będę siedzieć w domu ;p teraz spadam <3 czekam do północy , ponieważ o tej godzinie zaczyna się ściąganie bez limitu a mam zamiar ściągnąć parę piosenek ;)) do jutra ;**












































fotki z wyjazdu do Mrzeżyna 29.05.2010r . orkiestrowo ;)

czwartek, 2 czerwca 2011

Man Down

siemka;* wpadłam na chwilkę bo właśnie w moje ręce wpadł nowy teledysk Rihanny do piosenki Man Down ! Jest on zupełnie inny do poprzednich . RIRI WYSTĘPUJE W NIM W DŁUGICH WŁOSACH ! Jest jej cudownie ;)) uwielbiam jej muzykę ! Piosenka jest w stylu Regge . A oto wideo:



ostatnio gdy oglądałam VIVĘ zobaczyłam teledysk do piosenki Tam gdzie nie ma już dróg wykonania Ewy Farnej ! Jak ona się zmieniła ;o a oto wideo:


a teraz spadam i do jutra ;*

środa, 1 czerwca 2011

cudowne dni .

siemka;* wiem że ostatnio coraz rzadziej się odzywam , ale jakoś nie mam czasu napisać ;/ nie wieżę w to że już za niecałe dwa tygodnie mam bal ! Jak ten czas szybko leci . Ach... Sześć cudownych lat z wami spędziłam , a z niektórymi będę w klasie przez kolejne trzy ;))

Cały tydzień było baaaardzo gorąco . Aż momentami nie dawało się wytrzymać . Dziś na wieczór spadł deszcz . Jestem tak wykończona że to porażka ... Jeszcze w tym tygodniu wybieram się z mamą na obchód po sklepach , ponieważ muszę znaleźć sukienkę , a moja siostra buty na bal . Jutro na pierwszej i drugiej lekcji mamy kamerzystę który będzie nagrywał materiał na płytę z balu i z zakończenia roku . Na drugiej lekcji odgrywamy scenki na Francuskim , a po lekcjach lecę z Nikki i Natalą do gimnazjum po wykres książek .

Polecam serdecznie bloga Agaty J. BLOG i Kosmy W. BLOG (fotografia) .

teraz spadam oglądać YCD (finał) ! Jestem ciekawa kto wygra . Nie głosuję na nikogo , ponieważ moi faworyci odpadli ;) hehehe . Także postaram się odezwać jutro . Pa;*

PS: wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka ♥♥♥

mam dla was ostatnią część zdjęć z piątkowej sesji z Beatą i Mileną ;)